Miami içinde Sixt araç kiralama

Miami içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Miami, FL, ABD
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Miami, FL, ABD
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Florida, Miami içindeki Sixt kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Büyük Araç Kiralama

₺ 371 - ₺ 1.468

Tüm Araç Türleri

₺ 587 - ₺ 1.527

Miami, Florida içinde Sixt acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 371 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 371, Miami içinde Sixt Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 779'den %52 daha düşüktür. Eylül, Miami içinde Sixt acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ekim ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Sixt acentesinden Ekim ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Miami, Florida içinde Sixt acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 461 olduğu SUV ayıdır. Günlük ₺ 461, Miami içinde Sixt SUV araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.187'den %61 daha düşüktür. Haziran, Miami içinde Sixt acentesinden SUV araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ekim ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Sixt acentesinden Ekim ayında SUV araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Audi A3
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 642

27 Şub - 6 Mar
Audi A3
Audi A4
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 724

27 Şub - 6 Mar
Audi A4

Miami - Sixt şubeleri

Aşağıdan Miami içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,2

Genel

6,3

Value

6,3

Miami içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Miami içinde Sixt acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Sixt, Miami içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, Miami içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Miami - Sixt acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Geçen yılın verilerine göre Şubat ayında Miami içinde Sixt kiralık bir aracın ortalama fiyatı günlük ₺ 601 (veya haftalık ₺ 4.208) tutmaktadır. Günlük ₺ 371, momondo kullanıcılarının Şubat ayında Sixt kiralık bir araç için buldukları en düşük fiyattır. Fiyatların yılın bu zamanında Sixt acentesinden ne tür bir araç kiralayacağına ve ne zaman için araç kiralayacağına bağlı olduğunu unutma.

 • Sixt acentesinin Miami Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet. Miami Havalimanı içinde Sixt acentesinin hizmet verdiği 1 konum şu şekildedir: 3900 NW 25th Street #414

 • Şubat ayında Miami içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  SUV kiralık araçları, Şubat ayında Miami içinde Sixt acentesinden kiralayabileceğin en popüler araçlardır. Sixt acentesinden SUV kiralık araçlar günlük ortalama ₺ 751 tutmaktadır. Şubat için bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 419'dir.

 • Miami içinde kaç tane Miami araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Miami içinde 9 Sixt araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre 3900 NW 25th Street #414, Miami içindeki en popüler Sixt araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Miami içinde Sixt acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%69 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Florida içindeki Sixt kiralık araçları

Orlando ve Fort Lauderdale gibi Florida içindeki diğer şehirlerde Sixt acentesinden araç kirala

ABD genelindeki diğer şehirlerde Sixt araçları

Los Angeles ve San Francisco gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Sixt araç kiralama fırsatlarını bul

Miami içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Sixt acentesinde aradığını bulamıyor musun? Miami içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır