Sochi, Rusya Araç Kiralama

Ucuz Sochi, Rusya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sochi, KDA, Rusya
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Sochi, KDA, Rusya
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Sochi Araç Kiralama Rehberi

Sochi, Rusya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Sochi, Rusya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sochi Soçi Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sochi Araç Kiralama

Haziran ayında, Sochi için şu ana kadar momondo üzerinden 2 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sochi içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sochi içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Avis, Hertz ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Sochi içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sochi, Rusya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Sochi için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Sochi içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Sochi, Rusya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sochi için hız sınırı: 60 km/saat. Sochi ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sochi içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Sochi, Rusya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Sochi, Haziran ayında genellikle 103 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Sochi içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Sochi içinde sıcaklıklar genellikle Haziran ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Sochi içinde sıcaklıklar Krasnodar bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Sochi içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Krasnodar çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 20 °C ve yağış miktarının Sochi civarında olmasını bekleyebilirler.


Rusya - diğer şehirlerdeki araçlar

Rusya genelinde Moskova, Kazan ve St. Petersburg gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Sochi seyahatini planlamaya başla