İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı araba kiralama

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
7.7 Paz
10.7 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Proton Saga ve Nissan X-Trail, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde Proton Saga kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 847 ve günlük en düşük ₺ 751 fiyata buldu. Nissan X-Trail kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 1.962 ve ortalama fiyat günlük ₺ 2.035 civarındadır.

Kuala Lumpur Intl Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Verilerimize göre Ekonomi, Kuala Lumpur Intl Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%59) geçen yıl Kuala Lumpur Intl Havalimanı içinde Ekonomi araç kiralamayı tercih etti. Proton Saga ve Perodua Bezza, en popüler iki kiralık Ekonomi araç modelleridir. Bu araç modellerinden herhangi birini kiralamak istiyorsan Goso Rent a Car (Kuala Lumpur Intl Havalimanı içinde Ekonomi araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketi) acentesini deneyebilirsin. Günlük ₺ 800, Ekonomi araç kiralayabileceğin en düşük fiyattır.

Kuala Lumpur Intl Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Kuala Lumpur Intl Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman araç alış tarihinden en az 46 gün önce rezervasyon yapmaktır. Bu kadar önceden yapılan rezervasyonlarda günlük araç kiralama fiyatları ₺ 788 civarındadır. Kuala Lumpur Intl Havalimanı için hafta sonu araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 1.238, hafta için günlük ortalama ₺ 1.135 civarındadır. Kuala Lumpur Intl Havalimanı içinde ucuz kiralık araç bulabileceğin en iyi ay Mayıs ayıdır. Mayıs ayında günlük araç kiralama fiyatı ₺ 985 civarındadır.

0

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı araç kiralama rehberi

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

keddy by Europcar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

8,0

Paradise

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,5

Genel

8,5

Alış Yeri/İade Yeri

8,5

Value

8,5

Agtran

2 konum

Suria Car Rental

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

6,8

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

8,2

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

7,5

Europcar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Kasina

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

4,0

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 51 operatör mevcuttur.

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
7.7 Paz
Öğlen
10.7 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı (KUL) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun