İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Santo Domingo Las Americas Havalimanı araba kiralama

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
31.5 Cum
3.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 2.469 (ve günlük ortalama ₺ 888 gibi düşük) bir fiyata Ford Explorer model kiralık araçlar, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki en popüler araçlardır. Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde günlük ortalama ₺ 1.362'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 638) Kia Rio kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

Las Americas Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Kullanıcılarımıza göre SUV, Las Americas Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%27 oranında), geçen yıl Las Americas Havalimanı içinde araç kiralarken bu tür araçları aradı. Zezgo, SUV araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları, Zezgo acentesinden günlük ₺ 1.341 gibi düşük bir fiyata kiralık SUV araç buldu. Las Americas Havalimanı noktasından SUV kiralamayı düşünüyorsan Ford Explorer ve Chevrolet Tahoe en popüler araç modelleridir.

Las Americas Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Las Americas Havalimanı havalimanında araç kiralarken en iyi fırsatı bulmak için aracını varış gününüzde kirala. Aynı gün araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 580'dir.Las Americas Havalimanı içinde araç kiralama fiyatları hafta sonu günlük ortalama ₺ 861, hafta içi günlük ₺ 1.063'dir. Seyahat tarihlerinde esneksen Las Americas Havalimanı içinde Kasım ayında araç kiralamayı tercih edebilirsin. Bu ayda fiyatlar günlük ₺ 676 ile en düşük seviyededir.

Las Americas Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

48 momondo kullanıcısının verdiği ortalama 6,0 puana göre Alamo, Las Americas Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketidir. Geçtiğimiz yıl Las Americas Havalimanı içinde araç kiralayan kullanıcılarımız (%9 oranında) Alamo acentesini tercih etti. NU Car, 8 değerlendirme üzerinden 9,5 puan alan diğer bir popüler araç kiralama şirketidir. 22 kullanıcı, Avis acentesinden araç kiralamayı tercih etti ve deneyimini ortalama 5,7 puan olarak değerlendirdi.

0

Santo Domingo Las Americas Havalimanı araç kiralama rehberi

Santo Domingo Las Americas Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

E-Z Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

America Car Rental

1 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,0

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

7,5

Value

6,5
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

6,0

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,7

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,2

Konfor

5,8

Genel

5,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,6

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,2

Genel

4,7

Alış Yeri/İade Yeri

4,7

Value

4,1
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

5,0

Genel

3,3

Alış Yeri/İade Yeri

4,6

Value

2,9

Dollar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,4

Konfor

5,4

Genel

3,6

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

3,0

Zezgo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Santo Domingo Las Americas Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 42.

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Santo Domingo Las Americas Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Santo Domingo Las Americas Havalimanı içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Santo Domingo Las Americas Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Santo Domingo Las Americas Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
31.5 Cum
Öğlen
3.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Santo Domingo Las Americas Havalimanı (SDQ) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Santo Domingo Las Americas Havalimanı noktasındaki popüler araba kiralama acentelerini keşfedin