Noumea, Yeni Kaledonya Araç Kiralama

Ucuz Noumea, Yeni Kaledonya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Noumea, Yeni Kaledonya
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Noumea, Yeni Kaledonya
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Noumea Araç Kiralama Rehberi

Noumea, Yeni Kaledonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

6,0

Genel

2,0

Value

2,0

Noumea, Yeni Kaledonya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Noumea Tontouta Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Noumea Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Noumea içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Europcar, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden biridir. Noumea içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Noumea, Yeni Kaledonya için hız limiti nedir?

  Noumea içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Noumea civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Noumea içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 110 km/saat'tir.

 • Noumea içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Noumea içinde Hyundai i10 kiralıyor ve Hyundai Accent en popüler ikinci seçenek. Hyundai i10 kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 578 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Noumea içinde günlük ₺ 302 gibi düşük bir fiyattan kiralık Hyundai i10 araçlar buldu. Noumea içinde Hyundai Accent kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 717 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 444'dir.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Noumea içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Noumea içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Noumea seyahatini planlamaya başla