Larnaka Araç Kiralama

Ucuz Larnaka kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Larnaka, Kıbrıs
11 Ara — 18 Ara
Aynı iade yeri
Larnaka, Kıbrıs
11.12 Cum
Öğle
18.12 Cum
Öğle

Larnaka Araç Kiralama Rehberi

Larnaka için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.8

34 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.8

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

20 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

14 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.3

4 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Larnaka ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Larnaka Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Larnaka Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 13 momondo kullanıcısı Larnaka için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Larnaka içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Larnaka içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Larnaka içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında Larnaka içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 87 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 87 idi. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 113 - ₺ 113 olarak değiştiriyor.

Larnaka içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Larnaka için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 1 konumda hizmet veren SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 67 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Larnaka içinde SURPRICE CAR RENTAL araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 128'dir.

Larnaka içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Larnaka içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, National ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Larnaka içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

AIDA, Larnaka içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Larnaka içinde 2 konum bulabilirsin ve Larnaka içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 125 ödemeyi bekleyebilirsin.

Larnaka için hız limiti nedir?

Larnaka için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Larnaka civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 100 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Larnaka içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Kıbrıs - diğer şehirlerdeki araçlar


Larnaka seyahatini planlamaya başla