Nuremberg içinde Sixt araç kiralama

Nuremberg içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Nuremberg, Almanya
23 Oca — 30 Oca
Aynı iade yeri
Nuremberg, Almanya
23.1 Paz
Öğle
30.1 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Nuremberg - Sixt şubeleri

Aşağıdan Nuremberg içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

7,3

Value

7,3

Nuremberg içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Nuremberg içinde Sixt acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Sixt, Nuremberg içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, Nuremberg içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Sixt acentesinin Nürnberg Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Sixt, Nürnberg Havalimanı içinde Flughafenstr./Mietwagenzentrum konumunda olmak üzere 1 noktada hizmet vermektedir.

 • Şubat ayında Nuremberg içinde Sixt acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Şubat ayında Nuremberg içinde araç kiralaman gerekiyorsa Sixt acentesiden Orta araçları kiralamayı düşünebilirsin. Şubat ayında Orta araç kiralarken günlük ortalama ₺ 946 ve en düşük ₺ 946 ödemeyi bekleyebilirsin. Ayrıca, Sixt acentesinin sunduğu farklı kiralık araçlar da mevcuttur. Orta araçlar yılın bu zamanı kullanıcılarımız arasında çok popülerdir.

 • Nuremberg içinde kaç tane Nuremberg araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Sixt şu anda Nuremberg içinde 8 noktada hizmet vermektedir. Frankenstr. 100, Nuremberg içindeki en popüler Sixt araç kiralama konumudur. Son 12 ay içinde Nuremberg içinde Sixt acentesini arayan kullanıcılarımız (%46) araçlarını Frankenstr. 100 konumundan kiraladı.


Bavyera içindeki Sixt kiralık araçları

Bavyera içindeki farklı bir şehirde Sixt acentesinden araç kirala

Almanya genelindeki diğer şehirlerde Sixt araçları

Düsseldorf, Stuttgart ve Frankfurt gibi Almanya genelindeki diğer popüler şehirlerde Sixt araç kiralama fırsatlarını bul