San Francisco içinde Sixt araç kiralama

San Francisco içindeki Sixt kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

San Francisco, CA, ABD
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
San Francisco, CA, ABD
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kaliforniya, San Francisco içindeki Sixt kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Büyük Araç Kiralama

₺ 1.048 - ₺ 2.267

Tüm Araç Türleri

₺ 802 - ₺ 2.267

San Francisco, Kaliforniya içinde Sixt acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 1.048 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 1.048, San Francisco içinde Sixt Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.394'den %25 daha düşüktür. Ocak, San Francisco içinde Sixt acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Sixt acentesinden Ağustos ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

San Francisco, Kaliforniya içinde Sixt acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 809 olduğu SUV ayıdır. Günlük ₺ 809, San Francisco içinde Sixt SUV araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 1.238'den %35 daha düşüktür. Şubat, San Francisco içinde Sixt acentesinden SUV araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Sixt acentesinden Ağustos ayında SUV araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Audi A3
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 2.231

3 Tem - 11 Tem
Audi A3
Audi A4
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 2.529

3 Tem - 11 Tem
Audi A4

San Francisco - Sixt şubeleri

Aşağıdan San Francisco içindeki tüm Sixt kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,8

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

6,9

San Francisco içindeki Sixt kiralık araçları hakkında bilgi

Sixt, San Francisco içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Sixt, San Francisco içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

Haziran ayında San Francisco içindeki Sixt acentesinden araç kiralamak günlük yaklaşık ₺ 2.602 tutmaktadır fakat geçtiğimiz Haziran ayında bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 1.667 gibi düşük bir fiyata Sixt acentesinden araç buldu. Bu yıl benzer fiyatları yakalayabilirsin. San Francisco içinde 1 haftalığına araç kiralamak istiyorsan Sixt için ortalama fiyat ₺ 18.217 civarındadır.

Evet, San Francisco Ulus. Havalimanı içinde Sixt için 1 araç kiralama noktası bulunmaktadır (780 N McDonnell Rd).

Verilerimize göre kullanıcılarımız arasında SUV araçlar, Haziran ayında San Francisco içinde Sixt acentesinden araç kiralarken tercih edilen en popüler seçenektir. Geçen yılın Haziran ayı Sixt acentesi araç kiralama fiyatlarına göre SUV araçların günlük ortalama kiralama fiyatının ₺ 1.850 olmasını bekleyebilirsin. Kullanıcılarımız geçtiğimiz Haziran ayında günlük ₺ 1.019 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Bu, bu yıl da momondo üzerinden benzer fiyatları bulabileceğin anlamına geliyor.

Sixt, San Francisco içinde 5 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 780 N McDonnell Rd, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%66 oranında) San Francisco içinde Sixt acentesinden araç kiralarken Sixt - 780 N McDonnell Rd konumundan kiralamayı tercih etti.


Kaliforniya içindeki Sixt kiralık araçları

Kaliforniya içindeki farklı bir şehirde Sixt acentesinden araç kirala

ABD genelindeki diğer şehirlerde Sixt araçları


San Francisco içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Sixt acentesinde aradığını bulamıyor musun? San Francisco içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır