Hobart Araç Kiralama

Ucuz Hobart kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Hobart, TAS, Avustralya
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Hobart, TAS, Avustralya
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Hobart Araç Kiralama Rehberi

Hobart için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.4

5 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

7 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

10 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

7 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

9 yoruma göre


Hobart ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Hobart Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Hobart Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Hobart içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, National ve Budget, Hobart içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Hobart içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Hobart içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Hobart için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Hobart içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Hobart için hız limiti nedir?

Hobart içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Hobart civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Hobart içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 110 km/saat'tir.

Hobart, Avustralya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Hobart içinde Ocak ayında sıcaklık 16 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Hobart içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Hobart içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Hobart seyahatini planlamaya başla