Üsküp, Skopje içinde Araç Kiralama

Üsküp, Skopje içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Üsküp, Kuzey Makedonya
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Üsküp, Kuzey Makedonya
30.6 Per
Öğle
7.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Üsküp, Skopje kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Üsküp, Skopje içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 47

28 Haz - 5 Tem
Toyota Fortuner
Peugeot 207
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 23

30 Haz - 4 Tem
Peugeot 207
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 29

28 Haz - 5 Tem
Renault Duster
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

12 Eyl - 18 Eyl
Daihatsu Sirion
Mercedes-Benz A-Class
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 54

28 Haz - 5 Tem
Mercedes-Benz A-Class
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 39

28 Haz - 5 Tem
Renault Mégane
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 25

12 Eyl - 18 Eyl
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 42

11 Eyl - 17 Eyl
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 52

11 Eyl - 17 Eyl
Renault Duster

momondo'da bulunan Üsküp, Skopje araç kiralama fırsatları

Üsküp içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 266 - ₺ 809

Tüm Araç Türleri

₺ 356 - ₺ 1.651

₺ 490, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 266 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %49 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Üsküp Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 920, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 356 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Üsküp Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.304, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 851 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha pahalı. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 840, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 661 ile yılın geri kalan zamanından %22 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Üsküp SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.169, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 860 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha pahalı. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Peugeot 207
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 23

30 Haz - 4 Tem
Peugeot 207
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 23

28 Haz - 5 Tem
Hyundai Accent
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 22

28 Haz - 5 Tem
Fiat 500

Üsküp araç kiralama rehberi

Üsküp, Skopje için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Üsküp içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Üsküp seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Avantcar

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 413

En Popüler Model

Skoda Citigo
Avantcar, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Üsküp araç kiralama acentesidir. INTERRENT ve Alamo, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Üsküp şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Intermediate.
Üsküp içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 413'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 643'den başlamasını bekleyebilirsin.
Skoda Citigo, son 7 gün içinde Üsküp içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Skoda Fabia araç modelini de tercih etmektedir.

Üsküp içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Üsküp içindeki en popüler oteller

Üsküp içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Üsküp içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Üsküp için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Üsküp için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Üsküp, Kuzey Makedonya içinde 4 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 1.205'den kiralık araç bulmaktadır.

Üsküp için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Üsküp civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Üsküp içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Haziran ayında Üsküp içinde sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Üsküp içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Haziran ayında Üsküp içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Skopje çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 20 °C ve yağış miktarının Üsküp civarında olmasını bekleyebilirler.


Üsküp civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Üsküp civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Kuzey Makedonya içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Kuzey Makedonya içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Üsküp seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Üsküp içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

Üsküp içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Üsküp içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

Evet. momondo üzerinden Üsküp içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Evet. momondo, Üsküp içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo, Üsküp içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.