Üsküp, Kuzey Makedonya Araç Kiralama

Ucuz Üsküp, Kuzey Makedonya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Üsküp, Kuzey Makedonya
5 Ağu — 12 Ağu
Aynı iade yeri
Üsküp, Kuzey Makedonya
5.8 Per
Öğle
12.8 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Üsküp, Kuzey Makedonya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 131 - ₺ 1.095

Tüm Araç Türleri

₺ 168 - ₺ 972

₺ 307, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 131 ile yılın geri kalan zamanından %58 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Üsküp Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 420, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 142 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Üsküp Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 420, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 420 ile yılın geri kalan zamanından %1 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Üsküp Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 354, Üsküp, Kuzey Makedonya içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Üsküp, Kuzey Makedonya içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 424 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Üsküp içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. Üsküp içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Üsküp Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 175

5 Eyl - 18 Eyl
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
ADDCAR RENTAL

Günlük ₺ 188

5 Eyl - 18 Eyl
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Alfa Rent A Car

Günlük ₺ 195

4 Eyl - 17 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan

Üsküp Araç Kiralama Rehberi

Üsküp, Kuzey Makedonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,5

Genel

8,5

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,6

Genel

7,3

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Üsküp, Kuzey Makedonya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Üsküp Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Üsküp Araç Kiralama

Temmuz ayında, Üsküp için 233 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Üsküp içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Üsküp içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Europcar, Budget ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Üsküp içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Üsküp, Kuzey Makedonya içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Ağustos ayı boyunca Üsküp içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 237 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 85 civarında olabilir ve bu Üsküp için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Ağustos ayında Üsküp içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 246 idi - fakat ₺ 113 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Üsküp içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Üsküp seyahatinde en iyi fırsatları SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 7 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 275 fiyat ile SURPRICE CAR RENTAL araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Üsküp, Kuzey Makedonya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Üsküp için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Üsküp için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Üsküp içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Üsküp, Kuzey Makedonya içinde 4 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 825'den kiralık araç bulmaktadır.

Üsküp, Kuzey Makedonya için hız limiti nedir?

Üsküp için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Üsküp civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Üsküp içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Üsküp, Kuzey Makedonya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Üsküp içinde sıcaklıklar 22 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 30 mm civarındadır. Bu bilgi Üsküp içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Üsküp içinde sıcaklıkların Temmuz ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Üsküp içinde sıcaklıklar Skopje bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Üsküp içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Skopje çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 22 °C ve yağış miktarının Üsküp civarında olmasını bekleyebilirler.


Kuzey Makedonya - diğer şehirlerdeki araçlar


Üsküp içindeki havalimanlarında araç kiralama

Üsküp yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Üsküp seyahatini planlamaya başla