Antofagasta Araç Kiralama

Ucuz Antofagasta kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Antofagasta, Şili
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Antofagasta, Şili
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Antofagasta Araç Kiralama Rehberi

Antofagasta için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.2

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Antofagasta ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Antofagasta Cerro Moreno Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Antofagasta Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Antofagasta içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

National, Avis ve Sixt, Antofagasta içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Antofagasta içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Antofagasta içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Antofagasta içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde National, Avis ve Sixt dahil olmak üzere Antofagasta içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Antofagasta için hız limiti nedir?

Antofagasta içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Antofagasta civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Antofagasta içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.


Antofagasta seyahatini planlamaya başla