Santiago'dan Araç Kiralama

Ucuz Santiago'dan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Santiago'dan, Şili
3 Şub — 10 Şub
Aynı iade yeri
Santiago'dan, Şili
3.2 Çar
Öğle
10.2 Çar
Öğle

Santiago'dan Araç Kiralama Rehberi

Santiago'dan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Orta 5.5

40 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

9 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.3

22 yoruma göre


Santiago'dan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Santiago'dan Comodoro Arturo Merino Benítez Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Santiago'dan Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Santiago'dan içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Sixt ve Budget, Santiago'dan içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Santiago'dan içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Santiago'dan içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Santiago'dan içinde günlük ortalama ₺ 300'ye araç kiralama fiyatı ile Sixt en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Santiago'dan içindeki 5 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 296'dir.

Santiago'dan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Santiago'dan içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Sixt ve Budget dahil olmak üzere Santiago'dan içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Santiago'dan içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Santiago'dan içinde 5 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 300'dir.

Santiago'dan için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Santiago'dan için hız sınırı: 50 km/saat. Santiago'dan ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Santiago'dan içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Santiago'dan, Şili içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Santiago'dan içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 21 °C ve yağışın 0 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Santiago'dan içinde sıcaklıkların Ocak ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.


Şili - diğer şehirlerdeki araçlar


Santiago'dan seyahatini planlamaya başla