Concepcion Araç Kiralama

Ucuz Concepcion kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Concepcion, Şili
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Concepcion, Şili
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Concepcion Araç Kiralama Rehberi

Concepcion için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.4

3 yoruma göre


Concepcion ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Concepcion Carriel Sur Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Concepcion Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Concepcion içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Sixt, Avis ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Concepcion içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Concepcion içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Concepcion içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Sixt, Avis ve Hertz dahil olmak üzere Concepcion içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Concepcion için hız limiti nedir?

Concepcion içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Concepcion civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Concepcion içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Concepcion seyahatini planlamaya başla