Barranquilla Araç Kiralama

Ucuz Barranquilla kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Barranquilla, Kolombiya
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Barranquilla, Kolombiya
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Barranquilla Araç Kiralama Rehberi

Barranquilla için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.0

5 yoruma göre


Barranquilla ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Cartagena Rafael Nunez Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Barranquilla Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Barranquilla içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve National, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Barranquilla içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Barranquilla içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Barranquilla içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Barranquilla içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Barranquilla için hız limiti nedir?

Barranquilla içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 60 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Barranquilla civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 100 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Barranquilla, Kolombiya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Barranquilla içinde Ocak ayında sıcaklık 27 °C civarında seyreder ve 0 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Barranquilla içinde sıcaklıkların Ocak ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.


Kolombiya - diğer şehirlerdeki araçlar


Barranquilla seyahatini planlamaya başla