Cali Araç Kiralama

Ucuz Cali kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Cali, Kolombiya
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Cali, Kolombiya
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Cali Araç Kiralama Rehberi

Cali için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

9 yoruma göre


Cali ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Cali Alfonso B. Aragon Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Cali Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Cali içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Cali içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. National, Avis ve Enterprise, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Cali içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cali için National, Avis ve Enterprise gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Cali içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Cali için hız limiti nedir?

Cali içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 60 km/saat olduğunu unutma. Cali civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Cali içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 100 km/saat'tir.

Cali, Kolombiya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Cali içinde Ocak ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 50 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Cali içinde sıcaklıklar genellikle Ocak ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.


Kolombiya - diğer şehirlerdeki araçlar


Cali seyahatini planlamaya başla

  • Cali için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Cali şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Cali semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Cali otelleri