Karadağ, Podgorica (ilçe) içinde Araç Kiralama

Karadağ, Podgorica (ilçe) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Karadağ, Karadağ
26 Ağu — 2 Eyl
Aynı iade yeri
Karadağ, Karadağ
26.8 Cum
Öğle
2.9 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Karadağ, Podgorica (ilçe) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Karadağ, Podgorica (ilçe) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 20

28 Eki - 30 Eki
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 50

13 Kas - 16 Kas
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

28 Eki - 30 Eki
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 34

28 Eki - 30 Eki
Hyundai Accent Hatch
Opel Astra
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 45

21 Eyl - 25 Eyl
Opel Astra
Opel Insignia
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 69

21 Eyl - 25 Eyl
Opel Insignia
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 27

28 Eki - 30 Eki
Renault Clio
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

13 Kas - 16 Kas
Hyundai i10
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 21

28 Eki - 30 Eki
Hyundai Accent Hatch

momondo'da bulunan Karadağ, Podgorica (ilçe) araç kiralama fırsatları

Karadağ içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 107 - ₺ 1.136

Tüm Araç Türleri

₺ 107 - ₺ 2.214

₺ 475, Karadağ, Karadağ içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 107 ile yılın geri kalan zamanından %78 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha ucuzdur. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 672, Karadağ, Karadağ içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 493 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %18 daha ucuzdur. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 16

28 Eki - 30 Eki
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 21

28 Eki - 30 Eki
Hyundai Accent Hatch

Karadağ araç kiralama rehberi

Karadağ, Podgorica (ilçe) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,9

Konfor

8,9

Genel

6,9

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

6,9
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

4,0
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

4,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

4,0

Karadağ içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Karadağ seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

SURPRICE CAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 522

En Popüler Model

Fiat Panda
SURPRICE CAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Karadağ araç kiralama acentesidir. GREEN MOTION ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Karadağ şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Karadağ içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 522'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 821'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat Panda, son 7 gün içinde Karadağ içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Polo araç modelini de tercih etmektedir.

Karadağ içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Karadağ içindeki en popüler oteller

Karadağ içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Karadağ içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Eylül ayında Karadağ içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 805 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 805 idi. Eylül ayında Karadağ içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 535 idi - fakat ₺ 535 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Karadağ içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren SURPRICE CAR RENTAL sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 779 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Karadağ içinde günlük ₺ 369 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Karadağ için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Karadağ için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Eylül ayında Karadağ seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Eylül ayında Karadağ ortalama olarak 130 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Karadağ içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.809'dir.

GREEN MOTION , 6 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 793 ödemeyi bekleyebilirler.

Karadağ içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Karadağ civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 80 km/saat, otobanda ise 80 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Ağustos ayında Karadağ içinde sıcaklıklar 27 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Karadağ içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Karadağ içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ağustos ayında Podgorica (ilçe) içinde sıcaklıkların 27 °C ve yağış ihtimalinin 40 mm civarında olduğunu unutma.


Karadağ civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Karadağ civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Karadağ içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Karadağ içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Karadağ seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Karadağ içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

Karadağ içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

Evet. momondo, Karadağ içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Kesinlikle! momondo, Karadağ içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Karadağ dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

Sınırsız kilometre, Karadağ içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.