Karadağ Araç Kiralama

Ucuz Karadağ kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Karadağ, Karadağ
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Karadağ, Karadağ
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Karadağ içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 32 - ₺ 364

Ekonomi

₺ 32 - ₺ 232

Karadağ içinde araç kiralamak için en ucuz ay Aralık ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 32 olan fiyatlardan %72 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Aralık ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Karadağ Araç Kiralama Rehberi

Karadağ için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

5 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

4 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.8

16 yoruma göre


Karadağ ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Karadağ Golubovci Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Karadağ Araç Kiralama

Ocak ayında, Karadağ için şu ana kadar momondo üzerinden 123 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Karadağ içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Karadağ içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Karadağ içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Şubat ayında Karadağ içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 129 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 129 idi. Şubat ayında Karadağ içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 184 idi - fakat ₺ 145 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Karadağ içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Karadağ içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Avis sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 283 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Karadağ içinde günlük ₺ 58 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Karadağ içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Karadağ için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Karadağ için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Şubat ayında Karadağ içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Şubat ayında yapacakları Karadağ seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 110 mm ve sıcaklık 10 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Karadağ içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 187'dir.

Karadağ içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SURPRICE CAR RENTAL , 7 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 228 ödemeyi bekleyebilirler.

Karadağ için hız limiti nedir?

Karadağ içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Karadağ civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 80 km/saat, otobanda ise 80 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Karadağ, Karadağ içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Karadağ içinde sıcaklıklar 5 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 80 mm civarındadır. Bu bilgi Karadağ içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Karadağ içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Karadağ içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Karadağ içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai i10, Chevrolet Spark ve Fiat Panda, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Karadağ içinde sıcaklıklar Podgorica (ilçe) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Karadağ içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Podgorica (ilçe) içinde sıcaklıkların 5 °C ve yağış ihtimalinin 80 mm civarında olduğunu unutma.


Karadağ - diğer şehirlerdeki araçlar


Karadağ seyahatini planlamaya başla