En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Karadağ, Podgorica (ilçe) araba kiralama

Karadağ, Podgorica (ilçe) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
20.7 Cmt
27.7 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Karadağ, Podgorica (ilçe) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Karadağ, Podgorica (ilçe) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Karadağ içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Karadağ içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Karadağ içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Karadağ içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Montenegro Car acentesinden bulunmaktadır. Montenegro Car ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 279 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Karadağ içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 358'dir.

Karadağ içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.200 (ve günlük ortalama ₺ 199 gibi düşük) bir fiyata Dacia Sandero Stepway model kiralık araçlar, Karadağ içindeki en popüler araçlardır. Karadağ içinde günlük ortalama ₺ 1.200'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 451) Dacia Duster kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Karadağ, Podgorica (ilçe) araç kiralama fırsatları

Karadağ içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 269 - ₺ 1.829

Tüm Araç Türleri

₺ 860 - ₺ 2.792

₺ 848, Karadağ, Karadağ içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 269 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha ucuzdur. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.829, Karadağ, Karadağ içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.159 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha pahalı. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.057, Karadağ, Karadağ içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.814 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %64 daha pahalı. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.590, Karadağ, Karadağ içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 765 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.183, Karadağ, Karadağ içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.149 ile yılın geri kalan zamanından %64 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %55 daha pahalı. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Karadağ minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.772, Karadağ, Karadağ içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.031 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %62 daha pahalı. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.877, Karadağ, Karadağ içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Karadağ, Karadağ içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.845 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Karadağ içindeki ortalama bir kiralık araçtan %50 daha pahalı. Karadağ içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 512

7 Eki - 14 Eki
Ford Ka
Toyota Corolla
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 561

7 Eki - 14 Eki
Toyota Corolla
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 564

7 Eki - 14 Eki
Volkswagen Polo

Karadağ araç kiralama rehberi

Karadağ, Podgorica (ilçe) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

SURPRICE CAR RENTAL

7 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

10,0

GREEN MOTION

7 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,3

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

7,3

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,1

Genel

5,6

Alış Yeri/İade Yeri

5,6

Value

5,6
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,5

Genel

3,9

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

4,5

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

4,0

Sunnycars

5 konum

Stella Car

4 konum

AbbyCar Car Rentals

3 konum

Karadağ içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Karadağ seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

GREEN MOTION

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 716

En Popüler Model

Dacia Sandero Stepway
GREEN MOTION , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Karadağ araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve Autounion Car Rental, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Karadağ şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Karadağ içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 716'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.447'den başlamasını bekleyebilirsin.
Dacia Sandero Stepway, son 7 gün içinde Karadağ içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Dacia Duster araç modelini de tercih etmektedir.

Karadağ içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Karadağ içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Karadağ, Karadağ içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında Karadağ içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.176 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.577 idi. Ağustos ayında Karadağ içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.719 idi - fakat ₺ 740 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Karadağ, Karadağ içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Karadağ için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Karadağ için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ağustos ayında Karadağ içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ağustos ayında Karadağ seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ağustos ayında Karadağ ortalama olarak 80 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 22 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Karadağ içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.796'dir.

Karadağ, Karadağ için hız limiti nedir?

Karadağ içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Karadağ civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 80 km/saat, otobanda ise 80 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Karadağ içinde hangi araç kiralama şirketi Renault Trafic model araca sahip?

Karadağ, Karadağ içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Karadağ içinde sıcaklıklar 26 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Karadağ içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Karadağ içinde sıcaklıklar Podgorica (ilçe) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Karadağ içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Temmuz ayında Podgorica (ilçe) içinde sıcaklıkların 26 °C ve yağış ihtimalinin 40 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Karadağ içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Karadağ içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Karadağ içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Karadağ içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 84 operatör mevcuttur.

Karadağ içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Karadağ dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Karadağ içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Karadağ içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Karadağ içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Karadağ içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Karadağ içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Karadağ içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Karadağ içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Karadağ içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Karadağ içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Karadağ içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Karadağ içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Karadağ dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Karadağ içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Karadağ içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Karadağ seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
20.7 Cmt
Öğlen
27.7 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Karadağ konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Karadağ'da popüler kiralık araç acenteleri