Kişinev, Moldova Araç Kiralama

Ucuz Kişinev, Moldova kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kişinev, Moldova
14 Mar — 21 Mar
Aynı iade yeri
Kişinev, Moldova
14.3 Paz
13:00
21.3 Paz
Öğle

Kişinev Araç Kiralama Rehberi

Kişinev, Moldova için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

7 yoruma göre


Kişinev, Moldova ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kişinev Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kişinev Araç Kiralama

Mart ayında, Kişinev için 20 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kişinev içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Kişinev içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kişinev içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kişinev içinde günlük ortalama ₺ 285'ye araç kiralama fiyatı ile Sixt en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Kişinev içindeki 4 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 191'dir.

Kişinev, Moldova içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kişinev içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Enterprise ve National, Kişinev içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Kişinev içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Kişinev, Moldova içinde 4 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 285'dir.

Kişinev, Moldova için hız limiti nedir?

Kişinev içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Kişinev civarındaki otobanlarda hız limiti 90 km/saat'tir. Kişinev içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Kişinev, Moldova içinde Mart ayında hava durumu nasıldır?

Kişinev, Mart ayında genellikle 30 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 3 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Kişinev içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Mart içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kişinev içinde Mart ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Kişinev içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Kişinev içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat Panda, Jeep Wrangler ve Hyundai Accent, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Kişinev içinde sıcaklıklar Chişinău bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mart ayında Chişinău için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 3 °C civarındadır. Kişinev içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kişinev içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kişinev yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kişinev seyahatini planlamaya başla