Kraków, Polonya Araç Kiralama

Ucuz Kraków, Polonya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kraków, Polonya
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Kraków, Polonya
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kraków Araç Kiralama Rehberi

Kraków, Polonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

8,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

5,0

Genel

6,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Kraków, Polonya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kraków J. Paul II Balice Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kraków Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 13 momondo kullanıcısı Kraków için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kraków içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

National, Avis ve Hertz, Kraków içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Kraków içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kraków, Polonya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Kraków için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Kraków içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Kraków, Polonya için hız limiti nedir?

Kraków içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Kraków civarındaki otobanlarda hız limiti 140 km/saat'tir. Kraków içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Kraków, Polonya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Kraków içinde sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 80 mm civarındadır. Bu bilgi Kraków içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kraków içinde Haziran ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Kraków içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Kraków içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus Wagon, Volkswagen Polo ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Kraków içinde sıcaklıklar Aşaği Polonya Voyvodaliği bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Kraków içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Aşaği Polonya Voyvodaliği içinde sıcaklıkların 16 °C ve yağış ihtimalinin 80 mm civarında olduğunu unutma.


Polonya - diğer şehirlerdeki araçlar

Polonya genelinde Varşova, Poznan ve Wroclaw gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Kraków içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kraków yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kraków seyahatini planlamaya başla