Liège Araç Kiralama

Ucuz Liège kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Liège, Belçika
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Liège, Belçika
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Liège Araç Kiralama Rehberi

Liège için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.4

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre


Liège ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Brüksel National Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Liège Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Liège içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Avis, Thrifty ve Europcar, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Liège içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Liège içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Liège içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Thrifty ve Europcar gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Liège için hız limiti nedir?

Liège içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Liège civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Liège içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Liège seyahatini planlamaya başla