Moskova, Moscow içinde Araç Kiralama

Moskova, Moscow içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Moskova, Moscow, Rusya
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Moskova, Moscow, Rusya
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Moskova, Moscow araç kiralama fırsatları

Moskova içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 366 - ₺ 755

Tüm Araç Türleri

₺ 366 - ₺ 1.650

₺ 477, Moskova, Rusya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Moskova, Rusya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 366 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Moskova içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Moskova içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Moskova araç kiralama rehberi

Moskova, Moscow için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

5,3

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,6

Value

6,6

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Moskova içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moskova Kremlini27,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moskova Kremlini28,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Moskova Kremlini41,5 km

Moskova içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Moskova içindeki en popüler oteller

Moskova İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Moskova içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Moskova içinde günlük ortalama ₺ 407'ye araç kiralama fiyatı ile Rentmotors en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Moskova içindeki 14 konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 308'dir.

İş ortağımız olan ve Moskova içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Europcar, Budget ve Avis dahil olmak üzere Moskova içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Çoğu seyahat sever Haziran ayında Moskova seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Haziran ayında sıcaklıklar ortalama 17 °C ve yağış miktarı 80 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Moskova içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 822'dir.

Moskova hız limiti 60 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Moskova çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Mayıs ayında Moskova içinde sıcaklıklar 12 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 50 mm civarındadır. Bu bilgi Moskova içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Moskova içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Mayıs ayında Moscow içinde sıcaklıkların 12 °C ve yağış ihtimalinin 50 mm civarında olduğunu unutma.


Moskova seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Moskova içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Moskova içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Moskova içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo, özel olarak Moskova içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Moskova dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Sınırsız kilometre, Moskova içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.