Taubate Araç Kiralama

Ucuz Taubate kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Taubate, São Paulo, Brezilya
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Taubate, São Paulo, Brezilya
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Taubate Araç Kiralama Rehberi

Taubate için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre


Taubate ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sao Paulo Guarulhos Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Taubate Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Taubate içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden biridir. Taubate içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Taubate içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Taubate için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Taubate için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Taubate için hız limiti nedir?

Taubate içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 60 km/saat olduğunu unutma. Taubate civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Taubate içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar


Taubate seyahatini planlamaya başla