Antalya Havalimanı - Avis araç kiralama

Antalya Havalimanı içindeki Avis kiralık araçlarda harika fırsatları bulun ve karşılaştırın

Antalya, Türkiye - Antalya (AYT)
7 Ara — 14 Ara
Antalya, Türkiye - Antalya (AYT)
7.12 Per
Öğle
14.12 Per
Öğle
Sürücü yaşı:

Antalya Havalimanı içindeki Avis araç kiralama fırsatları

İdeal kiralık aracını momondo ile bul

Küçük cars

₺ 1.144 - ₺ 2.747

Tüm Araç Türleri

₺ 1.021 - ₺ 2.903

Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden küçük car araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 1.144 olduğu Eylül ayıdır. Günlük ₺ 1.144, Antalya havalimanı içindeki bir Avis küçük car kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 1.939 fiyattan %41 daha düşüktür. Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden en uygun fiyata küçük car araç kiralayabileceğin ay Eylül ayıyken Kasım, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Kasım ayında Avis acentesinden küçük car kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden standart car araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 1.021 olduğu Ekim ayıdır. Günlük ₺ 1.021, Antalya havalimanı içindeki bir Avis standart car kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 2.146 fiyattan %52 daha düşüktür. Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden en uygun fiyata standart car araç kiralayabileceğin ay Ekim ayıyken Ağustos, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Ağustos ayında Avis acentesinden standart car kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Avis yorumları

6,6
Fena değilDoğrulanmış 3 yoruma göre
6,6Fiyat-kalite dengesi
6,6Alış/İade
6,6Temizlik
6,6Konfor


Antalya Havalimanı içindeki diğer acentelerden araç kirala

Avis acentesinde aradığını bulamıyor musun? Antalya Havalimanı içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır

Antalya Havalimanı yakınındaki Avis araç kiralama noktaları

Aşağıdan Antalya Havalimanı yakınındaki tüm Avis araç kiralama noktaları hakkında adres ve telefon numarası dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Antalya Havalimanı yakınındaki Avis Konumlarını göster

Antalya Havalimanı konumundaki Avis acentesinden araç kiralarken SSS

Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden kiralanan en popüler araç türü hangisidir?

Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden kiralanan en popüler araçlar Passenger Van araçlardır. Bu tür araçların günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 2.494'dir. Kullanıcılar (%29 oranında) fiyata, müsaitliğe ve planladıkları aktivitelere bağlı olarak Antalya havalimanı içindeki Avis acentesinden Passenger Van araçları kiralamayı tercih etmektedir.

Antalya havalimanı içinde Avis araç kiralama noktalarını nerede bulabilirim?

Antalya havalimanı noktasına en yakın Avis araç kiralama yeri Antalya Apt Domestic adresinde konumlanmaktadır ve buraya +90 242 330 30 73 no.lu telefondan ulaşabilirsin

Antalya havalimanı, Avis (AYT) noktasından shuttle veya alış hizmeti sunuyor mu?

Evet. Avis, Antalya havalimanı (AYT) noktasından alış hizmeti sunmaktadır.


Antalya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.