East London Araç Kiralama

Ucuz East London kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

East London, Güney Afrika
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
East London, Güney Afrika
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

East London Araç Kiralama Rehberi

East London için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.4

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


East London ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve East London Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

East London Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için East London içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

East London içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Sixt, Budget ve Thrifty gibi konumlarda sunulmaktadır. East London içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

East London içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

East London için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. East London için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

East London için hız limiti nedir?

East London için araç kiralarken şehrin 40 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, East London civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü East London içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Güney Afrika - diğer şehirlerdeki araçlar


East London seyahatini planlamaya başla