Göteborg Araç Kiralama

Ucuz Göteborg kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Göteborg, İsveç
2 Ara — 9 Ara
Aynı iade yeri
Göteborg, İsveç
2.12 Çar
Öğle
9.12 Çar
Öğle

Göteborg Araç Kiralama Rehberi

Göteborg için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

5 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

9 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

2 yoruma göre


Göteborg ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Göteborg Landvetter Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Göteborg Araç Kiralama

Kasım ayında, şu ana kadar 3 momondo kullanıcısı Göteborg için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Göteborg içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Göteborg içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Avis, Sixt ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Göteborg içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Göteborg içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Göteborg için Avis, Sixt ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Göteborg içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Göteborg için hız limiti nedir?

Göteborg hız limiti 60 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Göteborg çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


İsveç - diğer şehirlerdeki araçlar


Göteborg seyahatini planlamaya başla