Hounslow Araç Kiralama

Ucuz Hounslow kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Hounslow, İngiltere, Birleşik Krallık
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Hounslow, İngiltere, Birleşik Krallık
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Hounslow Araç Kiralama Rehberi

Hounslow için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

5 yoruma göre


Hounslow ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Londra Heathrow Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Hounslow Araç Kiralama

Kasım ayında, momondo kullancıları için 5, Hounslow kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Hounslow içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Hounslow içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, National ve Alamo, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Hounslow içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Hounslow için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Hounslow içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Hounslow için hız limiti nedir?

Hounslow içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Hounslow civarındaki otobanlarda hız limiti 115 km/saat'tir. Hounslow içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.