Köstence, Romanya Araç Kiralama

Ucuz Köstence, Romanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Köstence, Romanya
9 Ağu — 16 Ağu
Aynı iade yeri
Köstence, Romanya
9.8 Pzt
Öğle
16.8 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Köstence, Romanya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 143 - ₺ 413

Tüm Araç Türleri

₺ 143 - ₺ 413

₺ 118, Köstence, Romanya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Köstence, Romanya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 143 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Köstence içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Köstence içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Köstence Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Köstence Araç Kiralama Rehberi

Köstence, Romanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Köstence, Romanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Köstence Mihail Kogalniceanu Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Köstence Araç Kiralama

Ağustos ayında, Köstence için 5 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Köstence içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Köstence içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Hertz sunulmaktadır. Köstence içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Köstence, Romanya için hız limiti nedir?

Köstence içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Köstence civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Köstence, Romanya içinde Ağustos ayında hava durumu nasıldır?

Köstence, Ağustos ayında genellikle 20 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 21 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Köstence içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Köstence içinde sıcaklıklar genellikle Ağustos ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Köstence içinde sıcaklıklar Constanta bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ağustos ayında Constanta için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 20 mm yağış beklentisi ile 21 °C civarındadır. Köstence içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Romanya - diğer şehirlerdeki araçlar

Romanya genelinde Bükreş, Kaloşvar ve Otopeni gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Köstence seyahatini planlamaya başla