Medellín Araç Kiralama

Ucuz Medellín kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Medellín, Kolombiya
30 Oca — 6 Şub
Aynı iade yeri
Medellín, Kolombiya
30.1 Cts
Öğle
6.2 Cts
Öğle

Medellín Araç Kiralama Rehberi

Medellín için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

22 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

15 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Medellín ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Medellín Jose Maria Cordova Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Medellín Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Medellín içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Budget ve Europcar, Medellín içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Medellín içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Medellín içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Medellín içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Avis, Budget ve Europcar, Medellín içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Medellín için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Medellín için hız sınırı: 60 km/saat. Medellín ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Medellín içinde bir otobanda bulursan genellikle 100 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Medellín, Kolombiya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Medellín, Ocak ayında genellikle 50 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 22 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Medellín içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Medellín içinde sıcaklıkların Ocak ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.


Kolombiya - diğer şehirlerdeki araçlar


Medellín seyahatini planlamaya başla