Evora Araç Kiralama

Ucuz Evora kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Evora, Portekiz
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Evora, Portekiz
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Evora Araç Kiralama Rehberi

Evora için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Evora ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lizbon Portela Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Evora Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Evora içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Dollar ve Budget, Evora içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Evora içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Evora içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Evora için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Evora içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Evora için hız limiti nedir?

Evora için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Evora civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Evora içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Evora seyahatini planlamaya başla

  • Evora için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Evora şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Evora semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Evora otelleri