Bükreş, Romanya Araç Kiralama

Ucuz Bükreş, Romanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bükreş, Romanya
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Bükreş, Romanya
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bükreş Araç Kiralama Rehberi

Bükreş, Romanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

9,3

Alış/İade

9,3

Fiyat-kalite dengesi

9,3
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

5,5

Genel

5,5

Alış/İade

5,5

Fiyat-kalite dengesi

4,5

Bükreş, Romanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bükreş Henri Coandă Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bükreş Araç Kiralama

Haziran ayında, Bükreş için şu ana kadar momondo üzerinden 64 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bükreş içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Bükreş içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Sixt ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bükreş, Romanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Bükreş içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Sixt ve Budget dahil olmak üzere Bükreş içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Bükreş içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

OptimoRent, Bükreş, Romanya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bükreş, Romanya içinde 3 konum bulabilirsin ve Bükreş, Romanya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 70 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bükreş, Romanya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Bükreş için hız sınırı: 50 km/saat. Bükreş ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Bükreş içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Bükreş, Romanya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bükreş içinde Haziran ayında sıcaklık 20 °C civarında seyreder ve 80 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bükreş içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Bükreş içinde sıcaklıklar Bucuresti bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bükreş içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Bucuresti içinde sıcaklıkların 20 °C ve yağış ihtimalinin 80 mm civarında olduğunu unutma.


Romanya - diğer şehirlerdeki araçlar

Romanya genelinde Kaloşvar, Köstence ve Otopeni gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Bükreş içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bükreş yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bükreş seyahatini planlamaya başla