Bükreş Araç Kiralama

Ucuz Bükreş kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bükreş, Romanya
8 Ara — 15 Ara
Aynı iade yeri
Bükreş, Romanya
8.12 Sal
Öğle
15.12 Sal
Öğle

Bükreş Araç Kiralama Rehberi

Bükreş için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.5

7 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.1

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

13 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Bükreş ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bükreş Henri Coandă Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bükreş Araç Kiralama

Aralık ayında, Bükreş için şu ana kadar momondo üzerinden 64 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bükreş içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Bükreş içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Sixt ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bükreş içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak için Bükreş içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 80 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 12 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Ocak ayında Bükreş için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 82 olmak üzere ortalama ₺ 82'dir.

Bükreş içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Bükreş içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Sixt ve Budget dahil olmak üzere Bükreş içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ocak ayında Bükreş içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Bükreş için Ocak ayında görülen sıcaklık değerleri düşünüldüğünde SUV kiralamanın ideal olacağını söyleyebiliriz. Ocak ayında Bükreş genellikle sıcaklıklar ortalama 0 °C ve yağış 30 mm civarında seyretmektedir. Hava durumu yıldan yıla farklılık gösterse de SUV, AWD yani dört çeker özelliği ile kar ve buzda kolay manevra yapabileceği için buradaki en iyi alternatifin olacaktır. Bükreş içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 67'dir.

Bükreş içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

OptimoRent, Bükreş içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Bükreş içinde 3 konum bulabilirsin ve Bükreş içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 66 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bükreş için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Bükreş için hız sınırı: 50 km/saat. Bükreş ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Bükreş içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Romanya - diğer şehirlerdeki araçlar

Romanya genelinde Köstence, Kaloşvar ve Otopeni gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Bükreş seyahatini planlamaya başla