Belize City, Belize Araç Kiralama

Ucuz Belize City, Belize kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Belize City, Belize
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Belize City, Belize
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Belize City Araç Kiralama Rehberi

Belize City, Belize için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,3

Genel

8,5

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

4,0

Genel

4,0

Value

2,0

Belize City, Belize ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Belize City P.S.W. Goldson Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Belize City Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Belize City içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Belize City içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Belize City, Belize içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Belize City içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Hertz ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

 • Belize City, Belize için hız limiti nedir?

  Belize City içindeki hız limiti 65 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Belize City civarındaki otobanlarda hız limiti 90 km/saat'tir. Belize City içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Belize City içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre Hyundai Accent, Belize City içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Belize City içindeki kiralık Hyundai Accent modellerini günlük ₺ 562 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 890 civarındadır.Suzuki Jimny, günlük ortalama ₺ 928 fiyata ve günlük ₺ 550 gibi düşük fırsatlara Belize City içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

 • Belize City, Belize içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Belize City, Ocak ayında genellikle 110 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 23 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Belize City içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Belize City içinde sıcaklıklar genellikle Ocak ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.


Belize City seyahatini planlamaya başla