Budapeşte Araç Kiralama

Ucuz Budapeşte kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Budapeşte, Macaristan
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Budapeşte, Macaristan
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Budapeşte Araç Kiralama Rehberi

Budapeşte için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.1

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

5 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

16 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

1 yoruma göre


Budapeşte ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Budapeşte Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Budapeşte Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Budapeşte içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 49 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Budapeşte içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Sixt ve Budget, Budapeşte içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Budapeşte içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Budapeşte içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Budapeşte içinde konumda günlük ortalama ₺ 87 araç kiralama fiyatı ile Klass Wagen, Budapeşte içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Budapeşte içinde Klass Wagen tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 74'dir.

Budapeşte içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Budapeşte içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Sixt ve Budget gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Budapeşte içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

MEGADRIVE , Budapeşte içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Budapeşte içinde MEGADRIVE şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 153 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Budapeşte için hız limiti nedir?

Budapeşte içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Budapeşte civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Budapeşte, Macaristan içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Budapeşte içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 0 °C ve yağışın 40 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Budapeşte içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Budapeşte seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Budapeşte içinde sıcaklıklar Budapest bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Budapeşte içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Budapest içinde sıcaklıkların 0 °C ve yağış ihtimalinin 40 mm civarında olduğunu unutma.


Macaristan - diğer şehirlerdeki araçlar


Budapeşte seyahatini planlamaya başla