Siena Araç Kiralama

Ucuz Siena kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Siena, Tuscany, Italy
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Siena, Tuscany, Italy
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Siena Araç Kiralama Rehberi

Siena için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

12 yoruma göre


Siena ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve San Dalmazio San Domino Island Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Siena Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Siena içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Siena içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Europcar, Budget ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Siena içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Siena için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Siena için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Siena için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Siena için hız sınırı: 50 km/saat. Siena ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Siena içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Siena seyahatini planlamaya başla

  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Siena semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Siena otelleri