Siena, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Siena, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Siena, TO, İtalya
11 Ağu — 18 Ağu
Aynı iade yeri
Siena, TO, İtalya
11.8 Çar
Öğle
18.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Siena Araç Kiralama Rehberi

Siena, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,2

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Siena, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bolonya Guglielmo Marconi Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Siena Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Siena içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Siena içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Hertz ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Siena, İtalya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Siena için hız sınırı: 50 km/saat. Siena ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Siena içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Siena içinde Ağustos ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Siena içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır.

Siena içinde sıcaklıklar Toskana bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ağustos ayında Siena içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Toskana genelinde sıcaklıkların genellikle 23 °C ve yağış miktarının 48,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Siena içindeki havalimanlarında araç kiralama

Siena yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Siena seyahatini planlamaya başla