Kaloşvar Araç Kiralama

Ucuz Kaloşvar kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kaloşvar, Romanya
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Kaloşvar, Romanya
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Kaloşvar Araç Kiralama Rehberi

Kaloşvar için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

3 yoruma göre


Kaloşvar ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kaloşvar Napoca Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kaloşvar Araç Kiralama

Kasım ayında, Kaloşvar için şu ana kadar momondo üzerinden 2 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kaloşvar içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kaloşvar içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kaloşvar içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kaloşvar içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Enterprise ve National, Kaloşvar içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Kaloşvar için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Kaloşvar için hız sınırı: 50 km/saat. Kaloşvar ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Kaloşvar içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Kaloşvar seyahatini planlamaya başla