Rimini, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Rimini, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Rimini, Rimini, İtalya
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Rimini, Rimini, İtalya
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Rimini Araç Kiralama Rehberi

Rimini, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0

Rimini, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Rimini Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Rimini içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Rimini içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Rimini, İtalya için hız limiti nedir?

Rimini içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Rimini civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Rimini içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Rimini, İtalya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Rimini içinde Temmuz ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 54 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Rimini içinde sıcaklıklar genellikle Temmuz ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Rimini içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Rimini içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Temmuz ayında Emilia-Romagna içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 48,5 mm civarında olduğunu unutma.


Rimini seyahatini planlamaya başla