Liverpool Araç Kiralama

Ucuz Liverpool kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Liverpool, İngiltere, Birleşik Krallık
2 Ara — 9 Ara
Aynı iade yeri
Liverpool, İngiltere, Birleşik Krallık
2.12 Çar
Öğle
9.12 Çar
Öğle

Liverpool Araç Kiralama Rehberi

Liverpool için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.2

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Liverpool ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Liverpool J. Lennon Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Liverpool Araç Kiralama

Kasım ayında, Liverpool için 1 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Liverpool içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Liverpool içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Liverpool içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Liverpool için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Liverpool için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Liverpool için hız limiti nedir?

Liverpool içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Liverpool civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise 115 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Liverpool seyahatini planlamaya başla