Mackay Araç Kiralama

Ucuz Mackay kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Mackay, QLD, Avustralya
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Mackay, QLD, Avustralya
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Mackay Araç Kiralama Rehberi

Mackay için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.4

1 yoruma göre


Mackay ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Hamilton Island Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Mackay Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Mackay içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Mackay içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Mackay içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Mackay içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Mackay için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Mackay için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Mackay için hız limiti nedir?

Mackay içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 110 km/saat ve Mackay civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Mackay içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Mackay seyahatini planlamaya başla