Mackay, Avustralya Araç Kiralama

Ucuz Mackay, Avustralya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Mackay, QLD, Avustralya
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Mackay, QLD, Avustralya
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Mackay Araç Kiralama Rehberi

Mackay, Avustralya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

8,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0

Mackay, Avustralya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Mackay Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Mackay Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Mackay içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Budget, Mackay içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Mackay içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Mackay, Avustralya için hız limiti nedir?

Mackay içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 110 km/saat ve Mackay civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Mackay içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Mackay, Avustralya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Mackay, Haziran ayında genellikle 60 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 17 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Mackay içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Mackay içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.


Mackay seyahatini planlamaya başla