Manila, Filipinler Araç Kiralama

Ucuz Manila, Filipinler kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Manila, NCR, Filipinler
21 Haz — 28 Haz
Aynı iade yeri
Manila, NCR, Filipinler
21.6 Pzt
Öğle
28.6 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Manila Araç Kiralama Rehberi

Manila, Filipinler için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

8,0

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

4,9

Konfor

4,6

Genel

4,6

Alış/İade

4,7

Fiyat-kalite dengesi

4,3
Genel bakış

Temizlik

4,4

Konfor

4,7

Genel

4,5

Alış/İade

4,5

Fiyat-kalite dengesi

4,7

Manila, Filipinler ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Manila Ninoy Aquino Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Manila Araç Kiralama

Haziran ayında, momondo kullancıları için 4, Manila kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Manila içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Dollar ve Europcar, Manila içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Manila içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Manila, Filipinler içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Manila için Avis, Dollar ve Europcar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Manila içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Temmuz ayında Manila içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Manila seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Temmuz ayında Manila ortalama olarak 360 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 27 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Manila içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 444'dir.

Manila, Filipinler için hız limiti nedir?

Manila için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Manila civarındaki yerleşim alanlarında 60 km/saat ve otobanlarda 100 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Manila içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Manila, Filipinler içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Manila, Haziran ayında genellikle 260 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 28 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Manila içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Haziran ayında sıcaklıklar normalden daha sıcak olsa da yağmur yağma ihtimali yüksek. momondo olarak sıcak günlerde bunalmamak için Manila içinde klimalı bir araç kiralamanı öneriyoruz.

Manila içinde sıcaklıklar Metro Manila bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Manila içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Metro Manila içinde sıcaklıkların 28 °C ve yağış ihtimalinin 260 mm civarında olduğunu unutma.


Manila seyahatini planlamaya başla