En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Nevşehir, Nevşehir (il) araba kiralama

Nevşehir, Nevşehir (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
28.7 Paz
4.8 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Nevşehir, Nevşehir (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Nevşehir, Nevşehir (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.082/day
Kompakt₺ 1.455/day
Orta₺ 1.261/day
Yolcu Minibüsü₺ 3.521/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.455/day
Kompakt SUV₺ 2.206/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Nevşehir içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Nevşehir içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Nevşehir içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Nevşehir içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Nissa Car Rental acentesinden bulunmaktadır. Nissa Car Rental ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.139 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Nevşehir içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.713'dir.

momondo'da bulunan Nevşehir, Nevşehir (il) araç kiralama fırsatları

Nevşehir içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 713 - ₺ 2.985

Tüm Araç Türleri

₺ 929 - ₺ 3.531

₺ 1.468, Nevşehir, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nevşehir, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 713 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Nevşehir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Nevşehir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nevşehir küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.341, Nevşehir, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nevşehir, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 580 ile yılın geri kalan zamanından %76 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Nevşehir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Nevşehir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nevşehir standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.275, Nevşehir, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nevşehir, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.825 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Nevşehir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha pahalı. Nevşehir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.197, Nevşehir, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Nevşehir, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.063 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Nevşehir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Nevşehir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nevşehir SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.514, Nevşehir, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Nevşehir, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.722 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Nevşehir içindeki ortalama bir kiralık araçtan %46 daha pahalı. Nevşehir içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nevşehir minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.082

27 Tem - 3 Ağu
Opel Corsa
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.261

26 Tem - 2 Ağu
Peugeot 208
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.374

27 Tem - 3 Ağu
Ford Fiesta

Nevşehir araç kiralama rehberi

Nevşehir, Nevşehir (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

ADDCAR RENTAL

2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Garenta

2 konum

Alamo

1 konum

Nissa Car Rental

5 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

4,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,5

Eren Rent

3 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

AbbyCar Car Rentals

3 konum

Global Rent A Car

3 konum

Nevşehir içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Nevşehir seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Nissa Car Rental

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.206

En Popüler Model

Hyundai Accent Hatch
Nissa Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Nevşehir araç kiralama acentesidir. Garenta ve ADDCAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Nevşehir şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Intermediate.
Nevşehir içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.206'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.760'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai Accent Hatch, son 7 gün içinde Nevşehir içinde kiralanan en popüler araç modelidir.

Nevşehir içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Nevşehir içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Nevşehir, Türkiye içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında Nevşehir içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.756 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.756 idi. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 1.891 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 1.891 idi.

Nevşehir, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Nevşehir içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için ADDCAR RENTAL , Nissa Car Rental ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Nevşehir, Türkiye için hız limiti nedir?

Nevşehir içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Nevşehir civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Nevşehir, Türkiye içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Nevşehir, Temmuz ayında genellikle 11 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Nevşehir içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Nevşehir içinde sıcaklıklar Nevşehir (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Nevşehir içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Nevşehir (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 20 °C ve yağış miktarının 11 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Nevşehir içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Nevşehir içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Nevşehir içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Nevşehir içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 60 operatör mevcuttur.

Nevşehir içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Nevşehir dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Nevşehir içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Nevşehir içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Nevşehir içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Nevşehir içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Nevşehir içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Nevşehir içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Nevşehir içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Nevşehir içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Nevşehir içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Nevşehir dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Nevşehir içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Nevşehir içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Nevşehir içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Nevşehir içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Nevşehir seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
28.7 Paz
Öğlen
4.8 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Nevşehir konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Nevşehir'de popüler kiralık araba türleri