Picton Araç Kiralama

Ucuz Picton kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Picton, Yeni Zelanda
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Picton, Yeni Zelanda
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Picton Araç Kiralama Rehberi

Picton için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

3 yoruma göre


Picton ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Wellington Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Picton Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Picton içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Budget, Europcar ve Hertz, Picton içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Picton içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Picton içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Picton için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Picton içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Picton için hız limiti nedir?

Picton hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Picton çevresindeki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 110 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Picton seyahatini planlamaya başla