Priştine Araç Kiralama

Ucuz Priştine kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Priştine, Kosova
1 Ara — 8 Ara
Aynı iade yeri
Priştine, Kosova
1.12 Sal
Öğle
8.12 Sal
Öğle

Priştine Araç Kiralama Rehberi

Priştine için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

5 yoruma göre


Priştine ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Priştine Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Priştine Araç Kiralama

Kasım ayında, Priştine için 26 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Priştine içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Priştine içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Priştine içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Priştine içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Priştine seyahatinde en iyi fırsatları SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 4 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 230 fiyat ile SURPRICE CAR RENTAL araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Priştine içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Priştine için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Priştine içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Priştine içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Priştine içinde 4 konum bulunmaktadır. Bu SURPRICE CAR RENTAL noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 230'den kiralık araç bulmaktadır.


Priştine seyahatini planlamaya başla