Priştine, Kosova Araç Kiralama

Ucuz Priştine, Kosova kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Priştine, Kosova
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Priştine, Kosova
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Priştine Araç Kiralama Rehberi

Priştine, Kosova için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

5 yoruma göre


Priştine, Kosova ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Priştine Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Priştine Araç Kiralama

Nisan ayında, Priştine için 26 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Priştine içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Priştine içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Priştine içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Priştine, Kosova içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Mayıs ayında Priştine içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 173 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 188 idi. Mayıs ayında Priştine içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 209 idi - fakat ₺ 157 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Priştine içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Priştine seyahatinde en iyi fırsatları SURPRICE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 4 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 241 fiyat ile SURPRICE CAR RENTAL araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Priştine, Kosova içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Priştine için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Priştine içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Priştine içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Priştine, Kosova içinde 4 konum bulunmaktadır. Bu SURPRICE CAR RENTAL noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 241'den kiralık araç bulmaktadır.

Priştine, Kosova içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Priştine içinde sıcaklıklar 10 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 49 mm civarındadır. Bu bilgi Priştine içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Priştine içinde Nisan ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Priştine içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Priştine içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Fiat Panda ve Hyundai i10, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Priştine içinde sıcaklıklar Priştine ili bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Priştine içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Nisan ayında Priştine ili içinde sıcaklıkların 10 °C ve yağış ihtimalinin 49 mm civarında olduğunu unutma.


Priştine içindeki havalimanlarında araç kiralama

Priştine yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Priştine seyahatini planlamaya başla