En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Priştine, Priştine ili araba kiralama

Priştine, Priştine ili içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
26.7 Cum
2.8 Cum

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Priştine, Priştine ili kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Priştine, Priştine ili içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Priştine içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Priştine içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Priştine içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Priştine içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle SURPRICE CAR RENTAL acentesinden bulunmaktadır. SURPRICE CAR RENTAL ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 656 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Priştine içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.221'dir.

Priştine içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.001 (ve günlük ortalama ₺ 427 gibi düşük) bir fiyata Volkswagen up! model kiralık araçlar, Priştine içindeki en popüler araçlardır. Priştine içinde günlük ortalama ₺ 998'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 638) Volkswagen Polo kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Priştine, Priştine ili araç kiralama fırsatları

Priştine içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 746 - ₺ 1.506

Tüm Araç Türleri

₺ 1.095 - ₺ 2.350

₺ 1.030, Priştine, Kosova içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Priştine, Kosova içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 746 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Priştine içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha ucuzdur. Priştine içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Priştine küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.512, Priştine, Kosova içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Priştine, Kosova içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.264 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Priştine içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha pahalı. Priştine içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Priştine standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.847, Priştine, Kosova içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Priştine, Kosova içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.023 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Priştine içindeki ortalama bir kiralık araçtan %58 daha pahalı. Priştine içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.723, Priştine, Kosova içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Priştine, Kosova içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.367 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Priştine içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Priştine içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Priştine SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.408, Priştine, Kosova içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Priştine, Kosova içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.522 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Priştine içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Priştine içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 4.230, Priştine, Kosova içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Priştine, Kosova içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 4.934 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Priştine içindeki ortalama bir kiralık araçtan %62 daha pahalı. Priştine içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 671

4 Eki - 11 Eki
Fiat Panda
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 731

4 Eki - 11 Eki
Volkswagen Polo
Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 968

4 Eki - 11 Eki
Peugeot 208

Priştine araç kiralama rehberi

Priştine, Priştine ili için tüm büyük araç kiralama şirketleri

SURPRICE CAR RENTAL

4 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Hertz

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

9,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,9

Genel

8,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Europcar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

8,0

Budget

2 konum

Dollar

2 konum

Thrifty

2 konum

Priştine içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Priştine seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 753

En Popüler Model

Volkswagen up!
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Priştine araç kiralama acentesidir. Sixt ve SURPRICE CAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Priştine şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Priştine içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 753'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.398'den başlamasını bekleyebilirsin.
Volkswagen up!, son 7 gün içinde Priştine içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Polo araç modelini de tercih etmektedir.

Priştine içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Priştine içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Priştine, Kosova içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında Priştine içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 766 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.776 idi. Ağustos ayında Priştine içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.636 idi - fakat ₺ 659 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Priştine, Kosova içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Priştine için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Priştine içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Priştine içinde hangi araç kiralama şirketi BMW X5 model araca sahip?

Priştine, Kosova içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Priştine içinde sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 52 mm civarındadır. Bu bilgi Priştine içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Priştine içinde sıcaklıklar Priştine ili bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Priştine içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Temmuz ayında Priştine ili içinde sıcaklıkların 20 °C ve yağış ihtimalinin 52 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Priştine içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Priştine içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Priştine içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Priştine içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 43.

Priştine içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Priştine dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Priştine içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Priştine içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Priştine içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Priştine içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Priştine içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Priştine içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Priştine içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Priştine içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Priştine araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Priştine içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Priştine dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Priştine içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Priştine içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Priştine seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
26.7 Cum
Öğlen
2.8 Cum
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.