São Luís Araç Kiralama

Ucuz São Luís kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

São Luís, Maranhão, Brezilya
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
São Luís, Maranhão, Brezilya
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

São Luís Araç Kiralama Rehberi

São Luís için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

29 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.6

1 yoruma göre


São Luís ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve São Luís Mal. Cunha Machado Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

São Luís Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için São Luís içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

São Luís içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Enterprise, National ve Sixt gibi konumlarda sunulmaktadır. São Luís içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

São Luís içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

São Luís için Enterprise, National ve Sixt gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo São Luís içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

São Luís için hız limiti nedir?

São Luís hız limiti 60 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, São Luís çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar


São Luís seyahatini planlamaya başla