Los Angeles Ulus. Havalimanı - Thrifty araç kiralama

Los Angeles Ulus. Havalimanı içindeki Thrifty kiralık araçlarda harika fırsatları bulun ve karşılaştırın

Los Angeles, CA, ABD - Los Angeles Ulus. (LAX)
1 Ara — 8 Ara
Los Angeles, CA, ABD - Los Angeles Ulus. (LAX)
1.12 Cum
Öğle
8.12 Cum
Öğle
Sürücü yaşı:

Los Angeles Ulus. Havalimanı içindeki Thrifty araç kiralama fırsatları

İdeal kiralık aracını momondo ile bul

Küçük cars

₺ 1.029 - ₺ 3.568

Tüm Araç Türleri

₺ 1.291 - ₺ 3.040

Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden küçük car araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 1.029 olduğu Mart ayıdır. Günlük ₺ 1.029, Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki bir Thrifty küçük car kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 1.603 fiyattan %36 daha düşüktür. Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden en uygun fiyata küçük car araç kiralayabileceğin ay Mart ayıyken Mayıs, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Mayıs ayında Thrifty acentesinden küçük car kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden standart car araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 1.223 olduğu Eylül ayıdır. Günlük ₺ 1.223, Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki bir Thrifty standart car kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 1.634 fiyattan %25 daha düşüktür. Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden en uygun fiyata standart car araç kiralayabileceğin ay Eylül ayıyken Mayıs, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Mayıs ayında Thrifty acentesinden standart car kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden büyük car araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 1.404 olduğu Ekim ayıdır. Günlük ₺ 1.404, Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki bir Thrifty büyük car kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 2.156 fiyattan %35 daha düşüktür. Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden en uygun fiyata büyük car araç kiralayabileceğin ay Ekim ayıyken Mayıs, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Mayıs ayında Thrifty acentesinden büyük car kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 949 olduğu Eylül ayıdır. Günlük ₺ 949, Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki bir Thrifty SUV kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 1.822 fiyattan %48 daha düşüktür. Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden en uygun fiyata SUV araç kiralayabileceğin ay Eylül ayıyken Mart, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Mart ayında Thrifty acentesinden SUV kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden üstü açık araç kiralamak için en iyi zaman fiyatların günlük ortalama ₺ 1.546 olduğu Nisan ayıdır. Günlük ₺ 1.546, Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki bir Thrifty üstü açık kiralık araç için yıllık ortalama ₺ 2.193 fiyattan %30 daha düşüktür. Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden en uygun fiyata üstü açık araç kiralayabileceğin ay Nisan ayıyken Mayıs, bu araçları en yüksek fiyata kiralayabileceğin aydır. Yine de rezervasyonunu hangi gün yaptığına bağlı olarak Mayıs ayında Thrifty acentesinden üstü açık kiralık araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 903

2 Ara - 16 Ara
Renault Clio

Thrifty yorumları

5,8
VasatDoğrulanmış 319 yoruma göre
6,6Konfor
5,5Alış/İade
6,7Temizlik
6,1Fiyat-kalite dengesi


Los Angeles Ulus. Havalimanı içindeki diğer acentelerden araç kirala

Thrifty acentesinde aradığını bulamıyor musun? Los Angeles Ulus. Havalimanı içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır

Los Angeles Ulus. Havalimanı yakınındaki Thrifty araç kiralama noktaları

Aşağıdan Los Angeles Ulus. Havalimanı yakınındaki tüm Thrifty araç kiralama noktaları hakkında adres ve telefon numarası dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Los Angeles Ulus. Havalimanı yakınındaki Thrifty Konumlarını göster

Los Angeles Ulus. Havalimanı konumundaki Thrifty acentesinden araç kiralarken SSS

Los Angeles Ulus. havalimanı içinde Thrifty acentesinden araç kiralamanın fiyatı ne kadardır

Geçtiğimiz hafta kullanıcılarımız, günlük ₺ 900 gibi düşük bir fiyata ve %32 fiyat farklı ile günlük ₺ 1.288 gibi yüksek bir fiyata Los Angeles Ulus. havalimanı içinde Thrifty acentesinden araç kiralama fırsatları buldu. Los Angeles Ulus. havalimanı içinde Thrifty acentesinden araç kiralamanın günlük ortalama fiyatının ₺ 1.046 olduğunu unutma. Bu fiyat, kiralayacağın aracın türüne ve aracını yılın hangi döneminde kiraladığına göre farklılık gösterebilir.

Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden kiralanan en popüler araç türü hangisidir?

SUV, Los Angeles Ulus. havalimanı içindeki Thrifty acentesinden araç kiralanırken tercih edilen araç türüdür. Günlük ortalama ₺ 1.478 kiralama fiyatı ile iyi bir fiyat-performans dengesi sunduğu için bu araç türü sürücüler arasında popüler bir tercihtir. momondo kullanıcıları (%32 oranında) bu araç türünü kiralamayı tercih etse de ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı bir araç türünü de seçebilirsin.

Los Angeles Ulus. havalimanı içinde Thrifty araç kiralama noktalarını nerede bulabilirim?

Los Angeles Ulus. havalimanı yakınında Thrifty araç kiralama noktası arıyorsan acentenin en yakın konumu 9000 Airport Boulevard adresinde yer almaktadır ve buraya +1 310 258 3000 no.lu telefondan ulaşabilirsin.

Los Angeles Ulus. havalimanı, Thrifty (LAX) noktasından shuttle veya alış hizmeti sunuyor mu?

Evet. Thrifty, Los Angeles Ulus. havalimanı (LAX) noktasından alış hizmeti sunmaktadır.


Los Angeles seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.