Zürih, İsviçre Araç Kiralama

Ucuz Zürih, İsviçre kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Zürih, İsviçre
24 Eyl — 1 Eki
Aynı iade yeri
Zürih, İsviçre
24.9 Cum
Öğle
1.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Zürih, İsviçre araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 367 - ₺ 1.614

Tüm Araç Türleri

₺ 411 - ₺ 1.439

₺ 425, Zürih, İsviçre içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Zürih, İsviçre içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 367 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Zürih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. Zürih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Zürih Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 392, Zürih, İsviçre içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Zürih, İsviçre içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 454 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Zürih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Zürih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Zürih Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Zürih Araç Kiralama Rehberi

Zürih, İsviçre için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,7

Genel

8,6

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,3
Genel bakış

Temizlik

8,9

Konfor

8,7

Genel

8,4

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,2

Genel

8,0

Alış/İade

7,8

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,5

Genel

9,5

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

9,5
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

8,8

Genel

9,1

Alış/İade

8,8

Fiyat-kalite dengesi

8,8
Genel bakış

Temizlik

9,4

Konfor

9,2

Genel

8,7

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

8,5
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,8

Genel

8,4

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,9

Genel

8,5

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,3

Zürih, İsviçre ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Zürih Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Zürih Araç Kiralama

Eylül ayında, Zürih için 75 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Zürih içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Zürih içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Hertz, Budget ve Thrifty gibi konumlarda sunulmaktadır. Zürih içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Zürih içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Zürih içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 8 konumundan birinde Europcar ile kiralayabilirsin. ₺ 362, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 443 ödemeyi bekleyebilirsin.

Zürih, İsviçre içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Zürih içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Hertz, Budget ve Unirent gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Ekim ayında Zürih içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Zürih seyahatine Ekim ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 4 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 79 mm olduğu Zürih şehrinde Ekim ayı boyunca görülmektedir. Zürih içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 180'dir.

Zürih içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Zürih, İsviçre içinde 8 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Zürih, İsviçre içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 443 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Zürih, İsviçre için hız limiti nedir?

Zürih için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Zürih civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Zürih içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Zürih içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Zürih içinde Ford Focus kiralıyor ve Ford Escape en popüler ikinci seçenek. Ford Focus kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 598 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Zürih içinde günlük ₺ 154 gibi düşük bir fiyattan kiralık Ford Focus araçlar buldu. Zürih içinde Ford Escape kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 632 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 160'dir.

Zürih içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Budget, Zürih içinde Audi A4 model (ve diğer benzer Lüks) araçlara sahiptir. Zürih içinde Budget acentesinden Audi A4 model araç kiralayacaksan günlük ortalama ₺ 853 ödemeyi bekleyebilirsin.

Zürih, İsviçre içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Zürih, Eylül ayında genellikle 99 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 14 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Zürih içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Zürih içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Zürih içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Zürih içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, Fiat Panda ve Hyundai Accent, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Zürih içinde sıcaklıklar Zürih bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Zürih için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 99 mm yağış beklentisi ile 14 °C civarındadır. Zürih içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


İsviçre - diğer şehirlerdeki araçlar

İsviçre genelinde Basel, Cenevre ve Lucerne gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Zürih içindeki havalimanlarında araç kiralama

Zürih yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Zürih seyahatini planlamaya başla