Zürih Araç Kiralama

Ucuz Zürih kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Zürih, İsviçre
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Zürih, İsviçre
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Zürih Araç Kiralama Rehberi

Zürih için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

120 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

73 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

73 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

76 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

33 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

55 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.7

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

22 yoruma göre


Zürih ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Zürih Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Zürih Araç Kiralama

Şubat ayında, Zürih için 35 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Zürih içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Zürih içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Zürih içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Zürih içinde Mart ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Mart ayında hafta sonu Zürih için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 511 ile başlıyor ve ₺ 511 civarına kadar çıkıyor. Mart ayında Zürih için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 444 olmak üzere ortalama ₺ 491'dir.

Zürih içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Zürih içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 8 konumundan birinde Europcar ile kiralayabilirsin. ₺ 305, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 373 ödemeyi bekleyebilirsin.

Zürih içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Zürih içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mart ayında Zürih içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Zürih seyahatine Mart ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 9 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 83 mm olduğu Zürih şehrinde Mart ayı boyunca görülmektedir. Zürih içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 152'dir.

Zürih içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Zürih içinde 8 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Zürih içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 373 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Zürih için hız limiti nedir?

Zürih için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Zürih civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Zürih içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Zürih, İsviçre içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Zürih, Şubat ayında genellikle 64 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 1 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Zürih içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Zürih içinde Şubat ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Zürih içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Zürih içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Golf, Opel Corsa ve Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.


İsviçre - diğer şehirlerdeki araçlar

İsviçre genelinde Basel, Cenevre ve Lucerne gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Zürih içindeki havalimanlarında araç kiralama

Zürih yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Zürih seyahatini planlamaya başla