Zürih Araç Kiralama

Ucuz Zürih kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Zürih, İsviçre
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Zürih, İsviçre
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Zürih Araç Kiralama Rehberi

Zürih için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

120 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

73 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

73 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

76 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

33 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

55 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.7

4 yoruma göre


Zürih ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Zürih Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Zürih Araç Kiralama

Kasım ayında, Zürih için 35 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Zürih içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Zürih içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Zürih içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Zürih içinde Aralık ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Aralık ayında hafta sonu Zürih için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 560 ile başlıyor ve ₺ 560 civarına kadar çıkıyor. Aralık ayında Zürih için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 486 olmak üzere ortalama ₺ 537'dir.

Zürih içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Zürih içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 8 konumundan birinde Europcar ile kiralayabilirsin. ₺ 334, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 409 ödemeyi bekleyebilirsin.

Zürih içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Zürih içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Zürih içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Zürih içinde 8 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Zürih içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 409 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Zürih için hız limiti nedir?

Zürih için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Zürih civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Zürih içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Zürih seyahatini planlamaya başla