İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı araba kiralama

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
6.6 Per
9.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde Ford Edge kiralıyor ve Tesla Model 3 en popüler ikinci seçenek. Ford Edge kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 4.261 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde günlük ₺ 1.892 gibi düşük bir fiyattan kiralık Ford Edge araçlar buldu. Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde Tesla Model 3 kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 2.169 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 2.088'dir.

Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Standart, Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarımız (%50), Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde Standart araç kiralamayı tercih etti. Günlük ₺ 2.117 gibi düşük bir fiyat ile Budget, bu havalimanında Standart araç sunan en popüler araç kiralama acentesidir. Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde Standart araç kiralamak istiyorsan Ford Edge - popüler bir seçenektir tercih edebileceğin seçeneklerdendir.

Golden Triangle Reg. Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman araç alış tarihinden en az 7 gün önce rezervasyon yapmaktır. 7 gün önceden yapılan rezervasyonlarda günlük araç kiralama fiyatları ₺ 1.384 civarındadır. Golden Triangle Reg. Havalimanı için hafta sonu araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 1.415, hafta için günlük ortalama ₺ 1.361 civarındadır. Seyahat tarihlerinde esneksek ucuz kiralık araç bulabileceğin en iyi ay, günlük araç kiralama fiyatının ortalama ₺ 1.384 olduğu Şubat ayıdır.

0

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı araç kiralama rehberi

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

9,3

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

8,6

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

10,0

Genel

9,7

Alış Yeri/İade Yeri

9,4

Value

9,4

National

1 konum

Hertz

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

5,9

Easirent

1 konum

Enterprise Rent-A-Car

3 konum

U-Save

1 konum

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 16 operatör mevcuttur.

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
6.6 Per
Öğlen
9.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Columbus Golden Triangle Reg. Havalimanı (GTR) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun