Gürcistan'da Araç Kiralama

Gürcistan'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Tiflis, Gürcistan
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Tiflis, Gürcistan
1.7 Cum
Öğle
8.7 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Gürcistan kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Gürcistan içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 52

29 Haz - 6 Tem
Toyota Fortuner
Nissan Kicks
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 72

1 Tem - 2 Tem
Nissan Kicks
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 60

29 Haz - 6 Tem
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

29 Haz - 4 Tem
Daihatsu Sirion
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 71

29 Haz - 6 Tem
Toyota Rush
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 66

29 Haz - 6 Tem
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 31

29 Haz - 4 Tem
Hyundai Accent
Renault Duster
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 58

29 Haz - 6 Tem
Renault Duster
Chevrolet Caprice
veya benzeri Üst Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 66

29 Haz - 6 Tem
Chevrolet Caprice

momondo'da bulunan Gürcistan araç kiralama fırsatları

Gürcistan içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 654 - ₺ 1.163

Tüm Araç Türleri

₺ 1.199 - ₺ 3.723

₺ 928, Gürcistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Gürcistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 654 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Gürcistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha ucuzdur. Gürcistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Gürcistan Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.560, Gürcistan içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Gürcistan içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 935 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Gürcistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha ucuzdur. Gürcistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Gürcistan Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.514, Gürcistan içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Gürcistan içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.446 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Gürcistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Gürcistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Gürcistan Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.784, Gürcistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Gürcistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.076 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Gürcistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Gürcistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Gürcistan SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.644, Gürcistan içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Gürcistan içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.440 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Gürcistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha pahalı. Gürcistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 997, Gürcistan içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Gürcistan içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.158 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Gürcistan içindeki ortalama bir kiralık araçtan %47 daha ucuzdur. Gürcistan içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Gürcistan Lüks kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 37

29 Haz - 6 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 34

29 Haz - 6 Tem
Hyundai Accent
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 31

29 Haz - 4 Tem
Hyundai Accent

Gürcistan içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Gürcistan içindeki en popüler oteller

Gürcistan İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Gürcistan içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda Avis, Gürcistan içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 561 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. Avis ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 1.066 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

Gürcistan genelinde 10 konum ile keddy by Europcar, diğer tüm kiralama acenteleri arasında en çok araç kiralama merkezine sahip olan şirkettir. keddy by Europcar, Gürcistan genelinde görülmesi gereken şehirlerde araç kiralama noktalarına sahiptir. Batum içinde örneğin, 4 keddy by Europcar noktası vardır.

Gürcistan içinde araçlar yolun sağ tarafından sürmektedir. Araçların yolun diğer tarafından sürüldüğü bir ülkede yaşıyorsan Gürcistan içinde araç sürmeye alışman biraz zaman alabilir. Seyahatin boyunca araç kiralamayı düşünüyorsan bu bilgiyi göz önünde bulundurmanı öneriyoruz.

2019 yılı itibarıyla Gürcistan, 137 ülke içinde yol kalitesi konusunda 72 sıradadır. Gürcistan, 3,9 yol kalitesi puanı almıştır ve bu puanlama 7 en yüksek skor olmak kaydıyla 1 ile 7 arasında bir puanlama sistemine dayanmaktadır.

Gürcistan içinde alkollü araç kullanma limiti 0,20 promil promildir. Gürcistan içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Gürcistan, yasal alkol tüketme yaşı olan 18 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Economy, Gürcistan içinde kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%27), bu araç türünü Gürcistan seyahatleri içinde tercih etmektedir. Economy, ihtiyaçlarını karşılıyorsa kiralama fiyatı olarak günlük ₺ 411 civarında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsin. Fiyatlar, ziyaret edeceğin şehre ve tercih edeceğin araç kiralama şirketine göre değişebilir.

Gürcistan içinde benzin geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 23,07 tutmaktadır. Gürcistan içinde araç kiralamayı planlıyorsan kaç kilometre araç süreceğine bağlı olarak bir benzin bütçesi ayır. Bütçeni aşmadan araç kiralamak istiyorsan Cezayir gibi benzin fiyatlarının ortalama Litre başına ₺ 5,38 olduğu bir ülkeyi tercih edebilirsin. Benzin fiyatlarını sorun etmiyorsan Hong Kong, ziyaret edebileceğin iyi bir alternatiftir. Geçen hafta itibarıyla fiyatlar burada Litre başına ₺ 52,04 civarında seyretmektedir.


Gürcistan içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Gürcistan içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Gürcistan içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Gürcistan içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Gürcistan seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Gürcistan içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Gürcistan içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Gürcistan içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Evet. momondo üzerinden Gürcistan içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Evet. Gürcistan içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Evet. momondo, Gürcistan içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.