En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Lefkoşa araba kiralama

Lefkoşa içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
24.7 Wed
31.7 Wed
momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Lefkoşa kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Lefkoşa içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Lefkoşa içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Lefkoşa içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Lefkoşa içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Lefkoşa içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Ace acentesinden bulunmaktadır. Ace ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 407 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Lefkoşa içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.187'dir.

Lefkoşa içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Lefkoşa içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 1.002 fiyata Ford Fiesta kiralık araçları tercih ediyor. Hyundai i10, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 1.199. Kullanıcılarımız, Lefkoşa içinde günlük ₺ 501 gibi düşük bir fiyata Ford Fiesta ve günlük ₺ 629 gibi düşük bir fiyata Hyundai i10 model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Lefkoşa araç kiralama fırsatları

Lefkoşa içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 956 - ₺ 1.622

Tüm Araç Türleri

₺ 1.584 - ₺ 2.215

₺ 1.222, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 956 ile yılın geri kalan zamanından %22 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.443, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.717 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.357, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.980 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %65 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.631, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.558 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.354, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.786 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 5.845, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 5.035 ile yılın geri kalan zamanından %14 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %68 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.136, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.720 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %64 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 670

22 Jul - 29 Jul
Ford Ka
Chevrolet Spark
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 681

22 Jul - 29 Jul
Chevrolet Spark
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 698

22 Jul - 29 Jul
Fiat Tipo

Lefkoşa araç kiralama rehberi

Lefkoşa için tüm büyük araç kiralama şirketleri

AERCAR

1 konum

GREEN MOTION

2 konum

CarWiz

3 konum

Right Cars

3 konum

Sunnycars

3 konum

Carrental2Greece

2 konum

Firefly

2 konum

Global Rent A Car

2 konum

Lefkoşa içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Lefkoşa seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Pacific

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 980

En Popüler Model

Ford Fiesta
Pacific, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Lefkoşa araç kiralama acentesidir. Oscar Rent a Car ve Right Cars, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Lefkoşa şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Lefkoşa içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 980'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.319'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Fiesta, son 7 gün içinde Lefkoşa içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai i10 araç modelini de tercih etmektedir.

Lefkoşa içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Lefkoşa içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Lefkoşa, Kıbrıs içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında Lefkoşa içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 810 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.547 idi. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 1.199 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 624 idi.

Ağustos ayında Lefkoşa içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ağustos ayında Lefkoşa içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Lefkoşa için Ağustos ayında sıcaklıklar ortalama 25 °C ve yağış miktarı 0 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Lefkoşa içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.596'dir.

Lefkoşa, Kıbrıs için hız limiti nedir?

Lefkoşa hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Lefkoşa çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 100 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Lefkoşa içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz E-Class model araca sahip?

Lefkoşa, Kıbrıs içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Lefkoşa içinde sıcaklıklar 28 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 0 mm civarındadır. Bu bilgi Lefkoşa içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Lefkoşa içinde sıcaklıklar Lefkoşa bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Lefkoşa içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Temmuz ayında Lefkoşa içinde sıcaklıkların 28 °C ve yağış ihtimalinin 0 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Lefkoşa içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Lefkoşa içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Lefkoşa içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Lefkoşa içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 45 operatör mevcuttur.

Lefkoşa içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Lefkoşa dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Lefkoşa içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Lefkoşa içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Lefkoşa içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Lefkoşa içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Lefkoşa içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Lefkoşa içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Lefkoşa içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Lefkoşa ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Lefkoşa içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Lefkoşa içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Lefkoşa içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Lefkoşa içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Lefkoşa içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Lefkoşa seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
24.7 Wed
Öğlen
31.7 Wed
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Lefkoşa konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Lefkoşa'da popüler kiralık araba türleri