Lefkoşa, Lefkoşa içinde Araç Kiralama

Lefkoşa, Lefkoşa içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Lefkoşa, Kıbrıs
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Lefkoşa, Kıbrıs
30.6 Per
Öğle
7.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Lefkoşa, Lefkoşa kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Lefkoşa, Lefkoşa içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Audi A6
veya benzeri Premium
Maksimum 5 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 121

29 Haz - 6 Tem
Audi A6
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 27

28 Haz - 5 Tem
Fiat 500
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 28

28 Haz - 5 Tem
Daihatsu Sirion
Toyota 4Runner
veya benzeri Lüks SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 216

29 Haz - 2 Tem
Toyota 4Runner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 25

29 Haz - 29 Tem
Hyundai Accent
Class SUV
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 161

29 Haz - 5 Tem
Class SUV
Toyota Rush
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 46

29 Haz - 29 Tem
Toyota Rush
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 52

27 Tem - 27 Ağu
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 34

29 Haz - 6 Tem
Hyundai Accent

momondo'da bulunan Lefkoşa, Lefkoşa araç kiralama fırsatları

Lefkoşa içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 243 - ₺ 794

Tüm Araç Türleri

₺ 637 - ₺ 2.176

₺ 436, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 243 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %66 daha ucuzdur. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 749, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 439 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha ucuzdur. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.011, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.130 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 969, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 438 ile yılın geri kalan zamanından %55 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 715, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 515 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha ucuzdur. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.910, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.124 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Lefkoşa Lüks kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.046, Lefkoşa, Kıbrıs içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Lefkoşa, Kıbrıs içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.496 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Lefkoşa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. Lefkoşa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 24

29 Haz - 29 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 27

28 Haz - 5 Tem
Hyundai Accent
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 25

29 Haz - 29 Tem
Hyundai Accent

Lefkoşa araç kiralama rehberi

Lefkoşa, Lefkoşa için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Lefkoşa içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Lefkoşa seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Oscar Rent a Car

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 305

En Popüler Model

Hyundai i10
Oscar Rent a Car, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Lefkoşa araç kiralama acentesidir. Trip Rent A Car ve Whiz Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Lefkoşa şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Lefkoşa içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 305'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 432'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai i10, son 7 gün içinde Lefkoşa içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Fiesta araç modelini de tercih etmektedir.

Lefkoşa içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Lefkoşa içindeki en popüler oteller

Lefkoşa içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Lefkoşa içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Temmuz ayında Lefkoşa içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 370 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 755 idi. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 575 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 384 idi.

Lefkoşa için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 1 konumda hizmet veren Whiz Car tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 162 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Lefkoşa içinde Whiz Car araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 268'dir.

Temmuz ayında Lefkoşa içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Lefkoşa için Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 28 °C ve yağış miktarı 0 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Lefkoşa içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.061'dir.

Lefkoşa hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Lefkoşa çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 100 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Haziran ayında Lefkoşa içinde sıcaklıklar 25 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 10 mm civarındadır. Bu bilgi Lefkoşa içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Lefkoşa içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Lefkoşa içinde sıcaklıkların 25 °C ve yağış ihtimalinin 10 mm civarında olduğunu unutma.


Lefkoşa civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Lefkoşa civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Kıbrıs içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Kıbrıs içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Lefkoşa seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Lefkoşa içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Lefkoşa içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Ücretsiz iptal, Lefkoşa ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo, özel olarak Lefkoşa içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Evet. momondo, Lefkoşa içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.