En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Münih, Bavyera araba kiralama

Münih, Bavyera içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
30.7 Sal
6.8 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Münih, Bavyera kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Münih, Bavyera içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 848/day
Kompakt₺ 635/day
Orta₺ 774/day
Küçük₺ 517/day
Premium₺ 1.512/day
Kompakt SUV₺ 731/day
Orta sınıf SUV₺ 871/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.022/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.078/day
Premium istasyon kasa₺ 1.455/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Münih içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Münih içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Münih içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Münih içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Ok Mobility acentesinden bulunmaktadır. Ok Mobility ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 504 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Münih içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.173'dir.

Münih içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

28 konum ile keddy by Europcar, Münih içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Münih içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Münih içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 3.291 fiyata Seat Arona kiralık araçları tercih ediyor. Opel Corsa, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 1.546. Kullanıcılarımız, Münih içinde günlük ₺ 1.028 gibi düşük bir fiyata Seat Arona ve günlük ₺ 669 gibi düşük bir fiyata Opel Corsa model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Münih, Bavyera araç kiralama fırsatları

Münih içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.099 - ₺ 2.560

Tüm Araç Türleri

₺ 1.870 - ₺ 4.745

₺ 1.751, Münih, Almanya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.099 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Münih küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.463, Münih, Almanya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.817 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Münih standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.781, Münih, Almanya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.811 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha pahalı. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Münih büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.194, Münih, Almanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.368 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha ucuzdur. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Münih SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 6.322, Münih, Almanya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.424 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %59 daha pahalı. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.995, Münih, Almanya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.475 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.702, Münih, Almanya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Münih, Almanya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.850 ile yılın geri kalan zamanından %8 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Münih içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Münih içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 517

31 Tem - 20 Ağu
Fiat Panda
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 635

31 Tem - 20 Ağu
Peugeot 301
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 715

31 Tem - 20 Ağu
Fiat Tipo

Münih araç kiralama rehberi

Münih, Bavyera için tüm büyük araç kiralama şirketleri

keddy by Europcar

28 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Virtuo

6 konum

Sixt

20 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,1

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

6,8

Enterprise Rent-A-Car

7 konum
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,4

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,8

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,4

Value

6,1

Europcar

10 konum
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

7,8

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,6

Value

6,7

Budget

10 konum
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

5,7

Genel

5,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,3

Value

5,7

Dollar

7 konum
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

6,7

Genel

4,2

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

5,1

Münih içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Münih seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

SUV, Compact, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.231

En Popüler Model

Seat Arona
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Münih araç kiralama acentesidir. Ok Mobility ve Enterprise Rent-A-Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Münih şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Compact ve Intermediate.
Münih içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.231'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.573'den başlamasını bekleyebilirsin.
Seat Arona, son 7 gün içinde Münih içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Opel Corsa araç modelini de tercih etmektedir.

Münih içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Münih içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Münih, Almanya içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında hafta sonu Münih için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 834 ile başlıyor ve ₺ 1.429 civarına kadar çıkıyor. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 1.421 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 848 idi.

Münih, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Münih için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Münih içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Ağustos ayında Münih içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Münih seyahatine Ağustos ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 13 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 80 mm olduğu Münih şehrinde Ağustos ayı boyunca görülmektedir. Münih içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.154'dir.

Münih, Almanya için hız limiti nedir?

Münih içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Münih civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Münih içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Münih içinde hangi araç kiralama şirketi Audi Q5 model araca sahip?

Münih, Almanya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Münih içinde sıcaklıklar 17 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 120 mm civarındadır. Bu bilgi Münih içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Münih içinde sıcaklıklar Bavyera bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Münih içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Bavyera çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 16 °C ve yağış miktarının Münih civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Münih içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Münih içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Münih içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Münih içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 233.

Münih içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Münih dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Münih içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Münih içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Münih içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Münih içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Münih içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Münih içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Münih içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Münih içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Münih içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Münih içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Münih içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Münih içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Münih içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Münih seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
30.7 Sal
Öğlen
6.8 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Münih konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Münih'te popüler kiralık araba türleri