Münih Araç Kiralama

Ucuz Münih kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Münih, Almanya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Münih, Almanya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Münih içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 102 - ₺ 414

Ekonomi

₺ 121 - ₺ 249

Münih içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 193 olan fiyatlardan %18 daha düşüktür. En pahalı ay ise Aralık ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Mart ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Münih içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Münih Araç Kiralama Rehberi

Münih için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.7

134 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

74 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

46 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

91 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

68 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

93 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

36 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

27 yoruma göre


Münih ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Münih Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Münih Araç Kiralama

Şubat ayında, Münih için şu ana kadar momondo üzerinden 169 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Münih içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Münih içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Münih içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Münih için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 8 konumda hizmet veren BUCHBINDER tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 99 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Münih içinde BUCHBINDER araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 271'dir.

Münih içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Münih için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Münih içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Mart ayında Münih içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mart ayında Münih seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Mart ayında Münih ortalama olarak 70 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 7 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Münih içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 445'dir.

Münih içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Münih içinde 25 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 418'dir.

Münih için hız limiti nedir?

Münih içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Münih civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Münih içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Münih, Almanya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Şubat ayında Münih içinde sıcaklıklar 0 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 40 mm civarındadır. Bu bilgi Münih içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Münih içinde Şubat ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Münih seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Münih içinde sıcaklıklar Bavyera bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Şubat ayında Münih içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Bavyera çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 0 °C ve yağış miktarının Münih civarında olmasını bekleyebilirler.


Münih içindeki havalimanlarında araç kiralama

Münih yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bavyera içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Bavyera içinde Augsburg, Erlangen ve Freilassing gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Münih seyahatini planlamaya başla