Matsumoto Araç Kiralama

Ucuz Matsumoto kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Matsumoto, Japonya
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Matsumoto, Japonya
6.12 Paz
Öğle
13.12 Paz
Öğle

Matsumoto ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Komatsu Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Matsumoto Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Matsumoto içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Matsumoto içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Matsumoto içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Matsumoto için Alamo, Enterprise ve National gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Matsumoto içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Matsumoto için hız limiti nedir?

Matsumoto hız limiti 60 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Matsumoto çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Japonya - diğer şehirlerdeki araçlar


Matsumoto seyahatini planlamaya başla