İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Bakersfield Meadows Field Havalimanı araba kiralama

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
10.6 Pzt
13.6 Per

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde Toyota Prius kiralıyor ve Ford Focus en popüler ikinci seçenek. Toyota Prius kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 3.317 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde günlük ₺ 1.317 gibi düşük bir fiyattan kiralık Toyota Prius araçlar buldu. Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde Ford Focus kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.769 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 903'dir.

Meadows Field Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Kullanıcılarımıza göre Orta, Meadows Field Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%16 oranında), geçen yıl Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralarken bu tür araçları aradı. Budget, Orta araçlar sunan en popüler araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları, Budget acentesinden günlük ₺ 1.724 gibi düşük bir fiyata kiralık Orta araç buldu. Meadows Field Havalimanı noktasından Orta kiralamayı düşünüyorsan Ford Escape ve Jeep Compass en popüler araç modelleridir.

Meadows Field Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Verilerimize göre Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 1.288 olduğu havalimanına varış günüdür. Geçtiğimiz yıl momondo kullanıcıları Meadows Field Havalimanı içinde hafta sonu için günlük ortalama ₺ 2.062 ve hafta içi için günlük ortalama ₺ 1.172 civarında fiyatlar buldu. Aracının, araç kiralama fırsatlarının günlük ortalama ₺ 1.449 olduğu Ocak ayında (en ucuz ay) kiralamayı düşünebilirsin.

Meadows Field Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

38 momondo kullanıcısından aldığı ortalama 5,8 puan ile Budget, Meadows Field Havalimanı içinde en iyi puana sahip araç kiralama şirketidir. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarımız (%27) Budget acentesinden araç kiralamayı tercih etti. 11 değerlendirme üzerinden ortalama 8,7 puan alan Enterprise Rent-A-Car, kullanıcılarımız tarafından Meadows Field Havalimanı içinde güvenilir kabul edilen diğer bir araç kiralama acentesidir. Kullanıcı geri bildirimlerimize göre Hertz, 16 değerlendirme üzerinden ortalama 8,0 puan ile üçüncü en iyi şirkettir.

0

Bakersfield Meadows Field Havalimanı araç kiralama rehberi

Bakersfield Meadows Field Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

Enterprise Rent-A-Car

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,7

Genel

8,9

Alış Yeri/İade Yeri

8,9

Value

8,9

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,9

Genel

8,1

Alış Yeri/İade Yeri

8,3

Value

7,7

NextCar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,8

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,4

Value

7,8

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

7,1

Genel

5,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

6,2

AutoEurope

1 konum

Easirent

1 konum

National

1 konum

Bakersfield Meadows Field Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 10 operatör mevcuttur.

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Bakersfield Meadows Field Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Bakersfield Meadows Field Havalimanı dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Bakersfield Meadows Field Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Bakersfield Meadows Field Havalimanı içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Bakersfield Meadows Field Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
10.6 Pzt
Öğlen
13.6 Per
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bakersfield Meadows Field Havalimanı (BFL) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun