İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Columbus Metropolitan Area Havalimanı araba kiralama

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
10.6 Pzt
13.6 Per

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde Ford Edge model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Chrysler Pacifica bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 2.806 ve günlük en düşük ₺ 2.192'ye Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde Ford Edge araç kiralama fırsatları gördü. Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde Chrysler Pacifica kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 3.345'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 2.613 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

Metropolitan Area Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Ekonomi, Metropolitan Area Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç sınıfıdır. momondo kullanıcılarımız (%21) geçen yıl seyahat ihtiyaçları için Ekonomi araçları aradı. Ford Fiesta, en popüler Ekonomi araç modelidir. Hertz, Metropolitan Area Havalimanı içinde Ekonomi araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Hertz acentesinden Ekonomi araç kiralarken en düşük fiyat günlük ₺ 1.593 civarında olacaktır.

Metropolitan Area Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Varış günü Metropolitan Area Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zamandır. Aynı gün araç kiralayacaksan günlük ortalama araç kiralama fiyatları ₺ 1.288 civarındadır. Metropolitan Area Havalimanı için hafta sonu araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 1.583, hafta için günlük ortalama ₺ 1.711 civarındadır. Seyahat tarihlerinde esneksek ucuz kiralık araç bulabileceğin en iyi ay, günlük araç kiralama fiyatının ortalama ₺ 1.352 olduğu Eylül ayıdır.

Metropolitan Area Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama şirketi hangisidir?

7 momondo kullanıcısından aldığı ortalama 5,4 puan ile Avis, Metropolitan Area Havalimanı içinde en iyi puana sahip araç kiralama şirketidir. 9 değerlendirme üzerinden ortalama 5,2 puan alan Budget, kullanıcılarımız tarafından Metropolitan Area Havalimanı içinde güvenilir kabul edilen diğer bir araç kiralama acentesidir. Kullanıcı geri bildirimlerimize göre Hertz, 6 değerlendirme üzerinden ortalama 4,2 puan ile üçüncü en iyi şirkettir.

0

Columbus Metropolitan Area Havalimanı araç kiralama rehberi

Columbus Metropolitan Area Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

9,6

Konfor

9,2

Genel

9,6

Alış Yeri/İade Yeri

9,2

Value

9,2

Enterprise Rent-A-Car

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,8

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,6

National

1 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,5

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,5
Genel bakış

Temizlik

5,4

Konfor

5,4

Genel

5,4

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

5,4

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

5,3

Genel

5,1

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,5

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,6

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

4,0

Easirent

1 konum

Sunnycars

1 konum

Columbus Metropolitan Area Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 19 operatör mevcuttur.

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Columbus Metropolitan Area Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Columbus Metropolitan Area Havalimanı içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Columbus Metropolitan Area Havalimanı dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Columbus Metropolitan Area Havalimanı dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Columbus Metropolitan Area Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Columbus Metropolitan Area Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
10.6 Pzt
Öğlen
13.6 Per
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Columbus Metropolitan Area Havalimanı (CSG) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun